علیرضا استادی

Alireza Ostadi

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون

معرفی:

علیرضا استادی (به انگلیسی: Alireza Ostadi) هنرمند ایرانی، زاده 1352 در شهر ری است.

آقای علیرضا استادی از بازیگران ایرانی و متولد سال 1352 در شهرری می‌باشد. این بازیگر فعالیت خود را از سال 1377 آغاز کرده است و در فیلم‌هایی همچون کلاشینکف , لاتاری , واسطه و اکسیدان بازی کرده است .
علیرضا استادی دارای مدرک لیسانس نمایش می‌باشد .اولین فیلم او فیلم هیوا بود که, رسول ملاقلی زاده کارگردانی آن را برعهده داشت و در سال 77 اکران شد .فیلمی که باعث شهرت این بازیگر شد, تیاتر بود که در این فیلم نقش راننده کامپیوتر را بازی می‌کرد.
استادی که تجربه بازیگری در تیاتر را نیز در کارنامه دارد، با ایفای نقش راننده کامیون در فیلم سینمایی , «بی خود و بی جهت» به شهرت رسید و به چهره‌ای شناخته شده مبدل شد. استادی پس از درخشش, در این فیلم با کارگردانانی چون بهرام توکلی،‌ محسن تنابنده،‌ وحید جلیلوند و سهیل بیرقی همکاری , موفقیت‌آمیزی داشته است.

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید


گالری تصاویر:

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نمایش
اینستاگرام گالری لیلیت