تخصص:

هنرپیشه، بازیگر، آهنگساز، خواننده، شاعر و نویسنده، نوازنده و ترانه سرا

معرفی:

محسن نامجو (به انگلیسی: Mohsen Namjoo) هنرمند ایرانی، زادهٔ 14 اسفند 1354 در تربت جام استان خراسان است.
محسن نامجو بازیگر، آهنگساز، خواننده، نوازندهٔ سه‌تار، دوتار، گیتار، و ترانه‌سرا و از هنرمندان لایق ایرانی است.

آموختن موسیقی و تحصیلات
آقای محسن نامجو آموزش موسیقی را از نوجوانی با نت‌خوانی و آواز آغاز کرد و سپس ردیف موسیقی ایرانی را ابتدا نزد رضا شاکری و سپس نصرالله ناصح‌پور آموخت. به گفتهٔ خودش، وی در هفده سالگی نواختن سه تار را نزد فرامرز شکرخواه فرا گرفته‌است.
وی پس از سپری کردن در دوران دبیرستان شهید هاشمی نژاد (تیزهوشان) مشهد در رشتهٔ تئاتر در دانشکده سینما تئاتر (هنرهای دراماتیک پیشین) پذیرفته شد؛ ولی برای تحصیل در رشتهٔ موسیقی به دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران رفت. وی به دلیل عدم رضایت از روش‌های غیرخلاق تدریس، دانشگاه را رها کرد و فعالیت خود را به شکل تجربی و غیرآکادمیک ادامه داد.

هنر بازیگری
محسن نامجو علاوه بر سوابق درخشان در هنر خوانندگی و آهنگسازی در هنر بازیگری هم فعالیت داشته است و با محسن تنابنده و چندین هنرمند بازیگر دیگر هم‌بازی بوده است او در آثاری همچون «چند کیلو خرما برای مراسم تدفین»، «صندلی خالی»، «هم خانه»، «کودک دیروز خیال»، «پوسته»، «ترانه تنهایی تهران» به عنوان «بازیگر»، «موسیقی متن»، «خواننده» همچون یک بازیگر حرفه‌ای حضور داشته است.

  • اینستاگرام:
  officialmohsennamjoo@

  • وبسایت:
  صفحه در ویکی پدیا

  • وبسایت:
  www.mohsennamjoo.com

  گالری تصاویر:

  نمایش ویدیو:

  مرتبط:

  هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نمایش
  اینستاگرام گالری لیلیت