⌘ اعداد آینه‌ای و ساعت‌های جفت (THE MIRROR HOURS)

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط

آیا تابحال برایتان اتفاق افتاده که بطور مرتب اعداد رُند ساعت و دقیقه و یا تقویم باهم جفت و جور شوند، بطوریکه ناگهان با ⌘ اعداد آینه‌ای و ساعت‌های جفت (THE MIRROR HOURS) برخورد کنید و ندانید که یعنی چه؟! بطورکلی فرشتگان از انسان‌ها مراقبت می‌کنند، هرچقدر که یک انسان بیشتر مهربان و پرهیزکار باشد، نشانه‌های بیشتری از فرشتگان دریافت می‌کند و بلعکس. نشانه‌های فرشتگان همیشه نه در قالب اعداد ساعت، بلکه به صورت‌های مختلفی ممکن است رخ دهد و شما برای دریافت پیام فرشتگان باید نشانه‌ها را بشناسید! گاهی ممکن است با جور شدن اعداد ساعت همراه باشد، بعضی مواقع ممکن است با جور شدن اتفاقی تعدادی سنگ یا برگ یا هرچیز دیگر نمایان شود! نشانه‌های فرشتگان مانند جورشدن اعداد 1111 پیغام خیر دارند و شما اگر درحال تصمیم گرفتن هستید و چنین نشانه‌ای را بطور اتفاقی دیدید می‌توانید از آن استقبال کنید و گاهی مانند جور شدن عدد 666 خبر از اتفاق شر و ناگوار می‌دهند و شما اگر درحال تصمیم گرفتن هستید و چنین نشانه‌ای را بطور اتفاقی دیدید، در آن لحظه باید بیشتر تامل کنید و با دقت بیشتری تصمیم بگیرید. یا به عنوان مثال اگر سردرگم شده‌اید و بر سر یک دوراهی مانده‌اید به نشانه‌هایی که فرشتگان برایتان می‌فرستند دقت کنید! به عنوان مثال دیدن اتفاقی یک شاپرک سفید، یا دیدن یک پر سفید در لحظه تصمیم گیری می‌تواند نشانه مثبتی باشد و دیدن اتفاقی موجودات سیاه رنگ و یا چیزهای منزجر کننده می‌تواند نشانه منفی جهت تصمیم گیری باشد. در این مطلب به شرح موضوع و بررسی اینکه طبق فلسفه راز اعداد و فرشتگان و علم نجوم آسترولوژی و طالع بینی ستارگان ⌘ اعداد آینه‌ای و ساعت‌های جفت (THE MIRROR HOURS) نشانه ی چیست خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید…

⌘ اعداد آینه‌ای و ساعت‌های جفت (THE MIRROR HOURS)

علت و دلیل دیدن اتفاقی اعداد جور آینه‌ای و ساعت‌های جفت چیست؟

در اینجا مروری داریم بر تمام ساعات آینه از 01:01 تا 00:00 است . در اینجا شما می توانید معنای تمام ساعت های “جفت” یا دو برابر را که هنگام تماشای زمان در قالب دیجیتالی در تلفن یا هر دستگاه دیجیتال دیگر مشاهده می کنید ، یاد بگیرید.
برای به دست آوردن تمام اطلاعات ساعت آینه مانند 09:09 ، 15:15 و 20:20 ، کافیست روی دکمه ساعت مورد نظر کلیک کنید. سپس فوراً به مفهوم آن دسترسی خواهید داشت.
ساعت های رند (آینه) راهی برای ناخودآگاه ما برای دریافت پیام است . از معنای آنها تفسیرهای مختلف و گوناگونی وجود دارد . اگر به طور منظم با ساعت های آینه روبرو می شوید ، این می تواند به این معنی باشد که:
ناخودآگاه شما به دنبال پاسخ است. فرشته نگهبان شما می خواهد در مورد چیزی به شما هشدار دهد. در حال حاضر شخصی به طور مثبت یا منفی به شما فکر می کند. یک روح درگذشته با شما تماس گرفته است.
درک و فهم واقعی معنا و مفهوم 11:11 که همه جا شما را دنبال می کند ، دشوار است . در اینجا ما به شما کمک خواهیم کرد تا پدیده همزمانی را بهتر درک کنید و در آخر معنی این ساعت را که هر روز مشاهده می کنید بیاموزید!
برای تفسیر قابل اعتماد شما از ساعت آینه ، ما از چندین ابزار استفاده می کنیم از جمله فرشتگان نگهبان ، اعداد شناسی و تاروت. سپس می توانیم معنای کامل و دقیقی از ساعت های آینه را از چندین منظر به شما ارائه دهیم .

اهمیت ساعت آینه با فرشتگان نگهبان
فرشته شناسی به ما امکان می دهد روش هایی را که فرشتگان نگهبان برای برقراری ارتباط استفاده می کنند ، بهتر درک کنیم . با مطالعه آثار Doreen Virtue مانند “شماره های فرشته 101” و “پیام هایی از فرشتگان شما” ، ما می توانیم تفسیر کاملی از پیام فرشتگان به شما ارائه دهیم.
ساعات آینه در اینجا نشانگر همزمانی با جهان فرشته است ، نشانه ای از طرف فرشته شما که در اینجا به عنوان راهنمای معنوی محافظ شما عمل می کند. ارتباط با فرشتگان از طریق علائم مختلفی مانند دیدن یک پر ، یک پروانه یا ساعات آینه دوگانه ( ساعت جفت ) است که ما در اینجا به آنها نگاه می کنیم.
این راهی است که آنها خود را به شما معرفی می کنند یا به شما پاسخی می دهند. حتی بعضی از افراد توسط فرشته خود به این روش راهنمایی می شوند. آنها ساعتهای آینه را اغلب و همچنین ساعتهای سه برابر و معکوس می بینند.
72 فرشته نگهبان وجود دارد و مطالعه بالا شناخت 72 نام خدا را به ما می دهد. با استفاده از تاریخ تولد می توانید از نام فرشته نگهبان خود مطلع شوید. هر 5 روز یک مورد متفاوت وجود دارد. اولی وهویا و هفتاد و دوم مومیا نامیده می شود.

اهمیت ساعتهای آینه در عدد شناسی
رسیدن به یکی از 24 ساعت آینه می تواند شما را به تفسیرهای مختلف برساند . همانطور که دیدیم می تواند پیامی از طرف یک فرشته نگهبان باشد ، اما از طریق علم عدد نیز قابل تفسیر است.
ساعت های آینه مجموعه ای از اعداد بین 0 تا 9 است که از نظر تعداد ساعت و دقیقه یکسان است . غالباً ضمیر ناخودآگاه ماست که می تواند پیام این همزمانی را بگیرد. اعداد یک معنی دارند و ما می خواهیم با کمک علم عددی ، تفسیر هر یک از این ساعات آینه را به شما ارائه دهیم.
تجزیه و تحلیل ساعات آینه از طریق عدد شناسی به ما امکان می دهد پیامی را که زمان سعی دارد برای شما ارسال کند از طریق آینه های دوگانه که در اطراف خود می بینید تفسیر کنیم.

منبع: https://www.mirrorhour.com و https://nojum.eramblog.com

بخش‌های مرتبط
مجله هنرمجله دانستنی‌های هنر

ژورنال‌های لیلیت

مجموعه‌ای جامع از مجلات دانستنی‌ها و مطالب مفید با موضوعات گوناگون و متنوع

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت