تخصص:

هنرپیشه، بازیگر، مجری تلویزیونی و آهنگساز

معرفی:

مهدی صارمی و سارا اطهری (به انگلیسی: Mehdi Saremi) هنرمند ایرانی، متولد 18 مرداد 1353 در تهران است.

آقای مهدی صارمی معروف به عموخشی ، نخستین بار سال 1370 در عرصهٔ تئاتر در کنار سعدی افشار کار هنری خود را شروع کرده است و همزمان به اهنگسازی کودک پرداخته است .

بسیاری از مخاطبان مهدی صارمی را با خانم سارا اطهری به عنوان زوج هنری می‌شناسند و فکر می‌کنند این دو نفر با هم زن و شوهر هستند، اما اینطور نیست مهدی صارمی با سارا اطهری دایی و خواهرزاده هستند و همسر واقعی آقای مهدی صارمی خانم منصوره فراهانی است.

وی از سال 1386 دربرنامهٔ آقاجون سلیمون (ایفای نقش کرده است ») و در برنامه عمو پورنگ فعالیتش را در تلویزیون ادامه داد. از سال 1388 تا 1390 اجرای برنامهٔ «جَمعمون جَمعه» را بر عهده داشت و در سال 1390 هم مسابقه «گنج امیر» را از شبکه دو اجرا می‌کرد همزمان در شبکه های جام جم در برنامه های چرخ و فلک و ابرنگ اجرا داشت .

مهدی صارمی از سال 90 تا 95 مجری و بازیگر برنامهٔ «رنگین کمان» شبکه پنج ( شبکه تهران ) بود و حدود هزار قسمت به ایفای نقش عموخشی پرداخت و در همچنین او در چندین فیلم سینمایی کودک بازی کرده است ، او در حال حاضر از طنزپردازان معروف اینستاگرام است. او کلیپهای طنز بسیار پر بیننده درست می‌کند و در کارش بسیار موفق شده است.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:
صفحه در ویکی‌پدیا

• اینستاگرام:
mehdisaremi_tv@

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید


گالری تصاویر:

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نمایش
اینستاگرام گالری لیلیت