تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، گویندگی، صداپیشه

 معرفی/ بیوگرافی:

آذین رئوف (به انگلیسی: Azin Raoof) هنرمند ایرانی، متولد سال 1365 در تهران است.

خانم آذین رئوف علاوه بر بازیگری گویندگی رادیو هم انجام می‌دهد. آذین رئوف فارغ التحصیل تئاتر از دانشگاه سوره می‌باشد. او در سریال همسایه‌ها در نقش نگار در این شب‌ها ایفای نقش می‌کند. آذین رئوف قبل از این در سریال‌های در حاشیه، شوخی کردم و حیرانی نیز به عنوان بازیگر حضور داشت. همچنین آذین رئوف در مجموعه‌های چون شهر موش‌ها 2 ،کوچه مروارید،داستان‌های ماه بانو و .. به عنوان صدا پیشه حضور داشته است. آذین رئوف تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می‌باشد.

• اینستاگرام:
azinraoof

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم