هدی فیاضی پتگر

Hedi Fayazi Petgar

تخصص:

طراح و نقاش، نقاش دیجیتال، طراح کانسپت و…

معرفی:

هِدی فیاضی پتگر (به انگلیسی: Hedi Fayazi Petgar) هنرمند ایرانی، متولد شهر تهران است.

خانم هدی فیاضی (پتگر) از هنرمندان سرشناس و موفق در رشته نقاشی ایران می‌باشد، وی در خانواده‌ای هنرمند و هنردوست متولد شد و با هنر نقاشی آشنا شد.

پدربزرگ او، استاد «جعفر پتگر»، یکی از تاثیرگذارترین نقاشان پنج دهه اخیر ایران و از استادان معاصر نقاشی و نگارگری فرش در ایران بود، که برخی آثار ایشان در گنجینه موزهٔ هنرهای معاصر نگهداری می‌شود.

اولین نمایشگاه انفرادی هدی فیاضی (پتگر) سال 1389، در گالری شمس برگزار شد و بسیار مورد توجه مخاطبین قرار گرفت، بطوریکه در توصیف این مجموعه گفته شده است که: «بازی، شرایطی را ایجاد می‌کند که احساس سرشار می‌شود و خلاقیت متولد می‌شود. نقاشی‌های هدی فیاضی سرشار از بازی و بازیگوشی است و این موجب شده که رنگ‌ها و فرم‌ها به‌طرز خاصی خودنمایی ‌کنند و شاد جلوه ‌نمایند. نگاه توام با طنز در نقاشی‌های وی نیز از ویژگیهای این هنرمند می‌باشد. در واقع بازیگوشی در موضوع‌پردازی نیز مشاهده می‌شود.»

همچنین تاکنون آثار این هنرمند در چندین نمایشگاه گروهی داخلی و بین المللی به نمایش درآمده و مورد توجه و تمجید بازدیدکنندگان و منتقدین قرار گرفته است.
وی در حال حاضر مشغول طراحی مجموعه Digital Painting با عنوان “انسان منهای طبیعت” می‌باشد؛ این مجموعه برداشت هنرمند از محصولات فاصله گرفتن انسان از طبیعت است؛ طبیعتی که مادر و راهنمای انسان بوده و هست، اما حالا این فرزند ناخلف (انسان) به مواهب طبیعت پشت کرده و با غفلت، راه نیستی و زوال را (که نابود کردن مادر طبیعت است) طی می‌کند.

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:
hedipetgar.com

• اینستاگرام:
hedi.petgar@

• ایمیل:
info@hedipetgar.com

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت