عبدالحمید خادمی

Abdulhamid Khademi

تخصص:

طراح و نقاش، مدرس

معرفی:

عبدالحمید خادمی (به انگلیسی: Abdulhamid Khademi) هنرمند ایرانی، متولد آبان 1340 در کرمانشاه است.

آقای عبدالحمید خادمی از هنرمندان نقاش سرشناس و لایق ایرانی است. وی که از فرهنگیان کشور و معلّم آموزش و پرورش بوده است، هنر نقاشی را با علاقه و استعدادی که داشت به صورت خودآموخته آغاز نمود و با خلق آثاری منحصر به فرد و چشم‌نواز توانست سوابق درخشانی در این عرصهٔ زیبا از خود برجای بگذارد.

آثار آقای عبدالحمید خادمی غالباً با تکنیک رنگ روغن و در سبک‌های امپرسیونیسم و پُست امپرسیونیسم و آبستره می‌باشند که بیشتر با موضوع طبیعت و حیوانات بوده و به زیبایی هرچه تمام‌تر خلق شده اند. ایشان در آثار خود با بکارگیری از رنگ‌های زنده و انجام حرفه‌ای نقاشی آثاری چشم‌گیر را خلق نموده که روزها، هفته‌ها، ماه‌ها و سالیان طولانی می‌توان به آن‌ها نگریست و همچنان لذت برد.

کارهای عبدالحمید خادمی را می‌توان با آثار بزرگان مکتب امپرسیونیسم نظیر؛ اسکار کلود مونه و پل سزان مقایسه نمود.

ایشان دربارهٔ خود چنین می‌گوید: «نقاش خود آموخته و معلّم بازنشستهٔ آموزش و پرورش هستم پس از سال‌های اول جنگ و در جوانی به علت علاقه و استعدادی که داشتم طراحی را با طبیعت و به صورت کلاسیک شروع کردم. بعد از سال‌ها مطالعه، تلاش و دیدن آثار اساتید بزرگی همچون کلود مونه و پل سزان و علاقه‌مند شدن به سبک امپرسیونیسم نقاشی کردن و آموختن را ادامه دادم و در حال حاضر بیشتر سبک پست امپرسیونیسم را دنبال می‌کنم.»

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:

• تلفن:
09185560060

• اینستاگرام:
khademi_painting@

• تلگرام:
khademipaint@

• ایمیل:
Khademipaint@gmail.com

• رویدادهای جاری:

سراب نیلوفر ¦ نمایشگاه آثار عبدالحمید خادمی

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت