الهام وهابی

Elham Wahhabi

تخصص:

طراح و نقاش

معرفی:

الهام وهابی (به انگلیسی: Elham Wahhabi) هنرمند ایرانی، متولد شهریور ماه در شهر تهران است.

خانم الهام وهابی از هنرمندان نقاش ایران است که آثار خود را به شیوه ای مدرن و نوآورانه خلق می‌کند. او به دلیل علاقه و استعداد ذاتی در هنر نقاشی بطور خودآموز وارد این هنر شد و با خلق آثاری متفاوت و منحصر به فرد توانست در این هنر پیشرفت و ترقی کند.

الهام وهابی با علاقه و استعدادی که در سبک سورئالیسم (فراواقع‌گرایی) دارد ، آثار خود را بصورت ذهنی خلق نموده است، که غالباً با مهارت تکنیک ترکیب اکریلیک و رنگ‌های فلورسنت (شب‌نما) می‌باشند که باعث می‌شود تابلوهای نقاشی در دو حالت و به دو صورت نمایان باشند. یکی زمانی که زیر نور عادی باشند به صورت معمولی و دیگری در زمان تاریکی و شب زیر نور بلک لایت در حالت درخشان و متفاوتی پدیدار شوند و همین موجب می‌شود آثار ایشان فراتر از حالت عادی و معمولی باشند و زیبایی فزاینده به محیط می‌بخشند. آثاری چشم‌گیر که به دلیل مفهومی بودن هرشخصی می‌تواند برداشت ذهنی خود را از آن داشته باشد و با درخشش در نور بلک لایت هرکدام ساعت‌ها بینندگان را مجذوب و محسور تماشا می‌کند.

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:

• تلفن:
09022266286

• اینستاگرام:

• ایمیل:
Visiontimee@gmail.com

• رویدادهای جاری:

ویژن تایم ¦ نمایشگاه آثار الهام وهابی

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت