فرش مشهد

Mash'had Carpets


تهران / خیابان ولیعصر / خیابان عاطفی

 درباره/معرفی:

شرکت فرش مشهد بزرگترین عضو گروه صنعتی مشهد و یکی از بزرگترین تولید کنندگان فرش ماشینی در ایران می‌باشد همچنین مفتخریم طی سالها بهترین فرش ماشینی با بالاترین کیفیت را به ایرانیان عزیز ارزه کرده ایم. این شرکت در سال 1356 در مشهد، دومین شهر بزرگ ایران، با ظرفیت تولید سالانه 240،000 متر مربع آغاز به کار کرد. در طول سالهای متمادی جهت رقابت داخلی و جهانی با همکاری تیمی‌توانمند، شامل مدیران با تجربه، مهندسین مجرب و گارگران ماهر تولید سالانه به 2،400،000 متر مربع افزایش یافت.
با استفاده از الیاف مرغوب شرکت درالون آلمان، بهترین و مرغوبترین رنگ‌ها و مواد شیمیایی کارخانجات ممتاز اروپا، پشم خالص با برند سازمان پشم نیوزلند و نخ ابریشم طبیعی، حضور فرش مشهد در بازارهای داخلی و جهانی در طی 35 سال تداوم داشته است. از نظر ما خوش نامی و محبوبیت برند فرش مشهد بدلیل مشتری مداری و استانداردهای بالای کیفیت و نیز نوآوری در طراحی و رنگ آمیزی می‌باشد. استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید فرش ماشینی نیز تائیدی بر اهمیت تولید محصول با کیفیت در این شرکت می‌باشد.

واحد طراحی
خلاقیت، هنر و تجربه را به کار گرفته ایم و جدیدترین تکنیک‌ها و روش‌های طراحی را ابزار آن ساخته ایم تا بستری مناسب برای ارائه بهترین نقش‌ها در بازار داخلی و خارجی فراهم آورده و برترین فرش ایرانی را آذین هر سرایی سازیم. این تیم از تکنولوژی روز دنیا و آخرین تکنیکها و آموزشها در رابطه با روش‌های طراحی و سلیقه روز دنیا بهره‌مند می‌باشد.

واحد تولید
تکنولوژی روز دنیا، بهترین مواد اولیه و نیروی انسانی توانمند سه رکن پویایی و پیشرفت برندی است که کوشیده با تکیه بر تولید محصول با کیفیت جایگاهی شاخص در صنعت فرش ماشینی را از آن خود سازد. آموزش مداوم، تحقیق برای توسعه و پایش مستمر آرای مشتریان ضامن موفقیت ما در تامین نیاز روز بازار فرش و رمز ماندگاری نام فرش مشهد در چند دهه است.

واحد فروش داخل
پس از حدود 35 سال فرش مشهد از جمله برند‌های تثبیت شده در بازار داخل می‌باشد. فرش مشهد شبکه قوی توزیع دارد از جمله فروشگاه‌‌های شرکت و نمایندگان مختلف و عمده فروشان. فرش مشهد دارای 24 فروشگاه در سراسر ایران می‌باشد و همراه با نمایندگان فعال خود در بیشتر از 30 شهر ایران با بیشتر از 66 فروشگاه حضور فعال دارد.
در کشوری که مردم آن فرش را بخوبی می‌شناسند و انتظارات بالایی دارند، سعی بر آن داریم تا حافظان برند خوش نام فرش مشهد باشیم.

واحد صادرات
حضور 26 ساله فرش مشهد در بازارهای جهانی و صادرات فرش ماشینی ایران به بیش از 30 کشور، تجربه ارزشمندی است که تداوم و گسترش آن هدف واحد صادرات می‌باشد. حضور در نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی بخشی از فعالیت‌های این واحد جهت نیل به این هدف است.

• آدرس:
مشهد / کیلومتر 18 جاده قوچان
تهران / خیابان ولیعصر / خیابان عاطفی / پلاک 100 / طبقه چهارم

• تلفن:
05135422483
02122012612

• وبسایت:
mashadcarpet.com

• ایمیل:
info@mashadcarpet.com

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این مجموعه، از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه معرفی «طراحان، تولیدکنندگان و فروشندگان فرش و قالی و قالیچه» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

نمایش ویدیو

موقعیت نقشه


اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن، لیلیت را در دستگاه همراه خود داشته باشید و سرگرم شوید…