ظروف مسی عبداللهیان

Copper dishes by Abdullahian


تهران/ بازارچه تجریش/ روبروی کوچه باغچه(مسجد سیدالشهدا)/ پلاک 77

 درباره/معرفی:

ظروف مسی دست ساز فواید و زیبایی‌های منحصر به خودش را در مقایسه با سایر ظروف دارد و زیبا‌تر آنکه برای بسیاری از ما تداعی گر خاطرات شیرین گذشته است این دلایل باعث شده است افراد تمایل زیادی به استفاده از این ظروف را داشته باشند اما به دلیل عدم دسترسی آسان به بازار‌های توزیع و کمیاب بودن این محصول در بازار به راحتی نمی‌توانند این ظروف ارزشمند را خریداری نمایند ؛ از این جهت ما بر آن شدیم تا فروشگاه اینترنتی ظروف مسی عبداللهیان را با هدف تسهیل دسترسی مشتریان گرانقدر به ظروف مسی دست ساز و همچنین ارتقای سطح سلامتی مصرف کنندگان ایجاد کنیم.
محصولات این فروشگاه علاوه بر دارا بودن استاندارد‌های لازم، در بالاترین کیفیت صادراتی و همچنین قیمت بسیار مناسب ارائه می‌گردد.
رضایت شما افتخار ماست.

• آدرس:
تهران/ بازارچه تجریش/ روبروی کوچه باغچه(مسجد سیدالشهدا)/ پلاک 77
تهران / میدان جهاد / خیابان جویبار / کوچه غفاری غربی/ ساختمان آناهیتا/ واحد 74

• تلفن:
02188970386

• وبسایت:
abdolahian.com

• ایمیل:
info@abdolahian.com

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این مجموعه، از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه معرفی «ارائه دهندگان خدمات طراحی و ساخت ظروف، تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم خانه» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

نمایش ویدیو

موقعیت نقشه


اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن، لیلیت را در دستگاه همراه خود داشته باشید و سرگرم شوید…