سالن موزا

Moza Hall

 درباره/معرفی:

موزا (به انگلیسی: Musa) ملکه اشکانی (2 ق.م- 4 م) و مادر فرهاد پنجم (فرهادک) اشکانی بود.
سالن زیبایی موزا به عنوان مجلل‌ترین سالن زیبایی منطقهٔ غرب تهران کار خود را از سال 1388 به صورت کاملا حرفه‌ای آغاز نمود؛ ما با بهره گیری از بهترین وسایل و تجهیزات و به روز‌ترین خدمات و متد‌ها بهترین‌ها را برای شما به ارمغان می‌آوریم.
تجربه، تخصص و سلیقه به عنوان ارکان اصلی ارائه خدمات موزا می‌باشد.
هدف اصلی ما این است که مشتریان ما با آسودگی خاطر و آرامش و امنیت به زیبایی خدادادی خود جلوه بهتری دهند.
سالن زیبایی موزا به تازگی سالن VIP میکاپ عروس خود را جهت ارائه بهتر خدمات به عروس خانم‌های عزیز افتتاح نموده است. ارائهٔ خدمات کاملا حرفه‌ای به عروس خانم‌های عزیز افتخار ماست.
در نهایت خانم شروین ملک خطایی مدیریت و میکاپ آرتیست سالن زیبایی با داشتن مدارک مختلف بین‌المللی آرایش، بهترین‌ها را برای کلیهٔ مشتریان خود فراهم نموده تا در محیطی دوستانه و کاملا حرفه ای، خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند.
از امکانات منحصربفرد سالن موزا می‌توان به سانتریفیژ و سیستم تهویه مناسب، سالن ناخن مجزا جهت ارائه بهتر خدمات و همچنین سالن VIP عروس اشاره کرد.

• آدرس:
تهران / ستارخان / بین خیابان اسدی و خسرو / پلاک 589

• تلفن:
44255285-7
09122901288

• وبسایت:
mozabeauty.com

• ایمیل:

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این مجموعه، از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه معرفی «مراکز و سالن‌های آرایش و زیبایی» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

نمایش ویدیو

موقعیت نقشه

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن، لیلیت را در دستگاه همراه خود داشته باشید و سرگرم شوید…