کارخانه تولید پوشاک ماترن

Matren Clothing Factory

 درباره/معرفی:

کارخانه تولید پوشاک ماترن با بهره گیری از دانش و تکنولوژی‌های روز و در اختیار داشتن تیم طراحی توانا و خلاق و تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و همچنین بهره‌مندی از کارکنانی توانمند و متعهد فعالیت خود را در شهرک صنعتی بزرگ شیراز آغاز نموده و مفتخر است که به عنوان یک برند معتبر ایرانی توانسته نظر و سلیقه بخش زیادی از بانوان مشکل پسند و شیک پوش ایران را به خود جلب کند.
ماترن در لغت به معنای “بانوی پاکدامن” می‌باشد و گروه تولیدی صنعتی پوشاک ماترن مفتخر است همپای نام خویش، در راه عظمت و مجد دیرین بانوی ایرانی گام برداشته و همواره این حقیقت که بانوی ایرانی شایستهٔ بایسته‌ترین هاست را سرلوحه و شعار همیشگی خویش قرار می‌دهد.
ماترن با اندیشه‌ای بلند و خلاقانه همواره در تلاش است تا بهترین محصولات و بالاترین کیفیت را همراه با قیمت مناسب به مشتریان عرضه نماید و اصلی‌ترین وجه تمایز خود را در تنوع و ارائه محصولاتی منطبق بر درخواست مشتری می‌داند.

• آدرس:
تهران / میدان هفت تیر / ابتدای مفتح جنوبی / کوچه رضوی / ساختمان پاک / طبقه 1 / واحد ماترن

• تلفن:
02188867134
02188867140
09174552800

• وبسایت:
matron.co.ir

• ایمیل:
info@matron.co.ir

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این مجموعه، از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه معرفی « ارائه دهندگان خدمات طراحی پوشاک و مد ایرانی و فروشگاه‌های پوشاک» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

نمایش ویدیو

موقعیت نقشه

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن، لیلیت را در دستگاه همراه خود داشته باشید و سرگرم شوید…