رپرتاژ و فراخوان

فراخوان، اخبار و اطلاعیه‌های هنری و رپورتاژ آگهی در بخش رویدادها

پلتفرم لیلیت با داشتن بخش روزنامه، یک شبکه خبری هنری نیز می‌باشد که جدیدترین اخبار هنرهای تجسمی ایران و جهان و اخبار گوناگون را بصورت مناسب مختصر و مفید نمایش می‌دهد و در کنار آن، برگزاری نمایشگاه هنری و نمایش آثار هنرمندان ایران، معرفی کتاب‌ها و مجلات هنری، دانشنامه بیوگرافی هنرمندان ایران و جهان و آشنایی با اماکن و مراکز فرهنگی و هنری نظیر موزه‌های ایران وجهان، گالری‌ها و نگارخانه‌های هنری و همچنین آموزش رایگان رشته‌های هنری در هنرآموز تصویری ویدیویی و مجله دانستنی‌های هنر را ارائه نموده است. مخاطبان پلتفرم لیلیت می‌توانند جدیدترین اخبار هنرهای تجسمی ایران و جهان شامل اخبار نقاشی ، گرافیک ، هنرهای معاصر ، اینستالیشن ، طراحی صنعتی ، مجسمه‌سازی ، عکاسی ، تصویرسازی و هنرهای دیگر از کشورهای جهان را مطالعه و بررسی نمایند. آخرین اخبار هنرهای تجسمی ارائه شده در بخش رویدادهای گالری لیلیت به صورت رپورتاژ می‌باشند که اغلب بصورت بازنشر از منابع و سایت‌های مجاز، بصورت آنلاین و روزانه منتشر می‌شوند. این اخبار هر روز در حال تکمیل هستندکه موجب شده که مخاطبان گرامی به آرشیوی از اخبار هنرهای تجسمی ایران و جهان دسترسی داشته باشند.

شما میتوانید هم مخاطب بخش رویدادها باشید و هم جزو کسانی که رویداد هنری خود را به نظر و رویت همگان می‌رسانند.

پلتفرم لیلیت بزرگترین گالری هنری واقعیت‌مجازی در جهان، اولین و بزرگترین برگزارکنندهٔ نمایشگاه واقعیت مجازی در ایران، بزرگترین و پربازدیدترین پلتفرم هنری فارسی زبان در جهان با بیش از ۴۰ هزار بازدید در شبانه روز از سراسر ایران و جهان، بزرگترین رسانه و پایگاه جامع معرفی هنرمندان ایرانی در دنیا و قرار داشتن در صفحه نخست جستجوی گوگل، توانسته جایگاه ارزشمندی را برای اهالی هنر فراهم نماید.

وب‌سایت گالری لیلیت با بسیاری از کلمات و عبارات عمومی هنری نظیر : روزنامه هنرنگارخانه – هنرمندان ایرانهنرمندان طراح و نقاشهنرمندان عکاسهنرمندان مجسمه سازنمایشگاه آثار هنریمعرفی هنرمندانهنرمندان تئاتر و سینماهنرمندان سینما و تلویزیون – هنرمندان خانمهنرمندان آقاهنرمندان معمارهنرمندان خطاط و خوشنویسهنرمندان تصویرگرهنرمندان صداپیشههنرمندان چهره پردازدانستنی های هنر و… ، در صفحه نخست نتایج موتور جستجوی گوگل Google قرار دارد و همین امر موجب خواهد شد مخاطبان بالقوه بسیاری، روزانه به این پایگاه مراجعه نمایند.

در گالری لیلیت مقابل چشمان هنردوستان و اهالی هنر خواهید بود

اَپ لیلیت

با دانلود و نصب اپلیکیشن ؛
لیلیت را همراه خود داشته باشید


برنامه‌ای ایمن و بهینه
سایز فایل: 1 مگابایت
آخرین آپدیت: 18 اسفند

error: هشدار ⚠️ محتوا محافظت می‌شود