آصفه جوادی

ASEFEH JAVADI

تخصص:

تدریس، طراحی و نقاشی در سبک‌های مدرنیسم، کوبیسم، میکس مدیا، آبستره، رنگ روغن

معرفی:

آصفه جوادی (به انگلیسی: Asefeh Javadi) هنرمند نقاش ایرانی است.

خانم آصفه جوادی دارای تحصیلات تخصصی علوم ژنتیک و فارغ التحصیل رشته پیراپزشکی ژنتیک می‌باشد.

او از کودکی با هنر و نقاشی ارتباط خاصی داشته، هنر خطاطی و نقاشی با رنگ روغن را از استاد خود که پدرش بوده، فرا گرفته است.

او همچنین هنرآموخته در آموزشگاه هنرهای مدرنیسم، میکس مدیا می‌باشد و با سابقه کاری بیش از پنج 5 سال و خلق آثاری منحصربه‌فرد و نوآورانه توانسته پله‌های ترقی و پیشرفت را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد و جایگاه خود را در عرصه هنرهای تجسمی تثبیت کند.

خانم جوادی در حوزه هنر با تدریس طراحی و نقاشی در تکنیک‌های اکریلیک و رنگ روغن و با مهارت در انجام نقاشی‌های برجسته و آموزش نحوه کار کردن با ورقه (طلا، نقره و…)، آموزش کار با بتونه روی بوم و چوب و فلز و… ، تاکنون هنرجویان و شاگردان موفقی نیز داشته است.

بیشتر آثار هنری ثبت شده توسط ایشان در زمینه مدرنیسم (نوگرایی)، کوبیسم، آبستره و میکس مدیا است و با مضامینی همچون عشق، احساس، طبیعت، خیال و… می‌باشند که آثار ایشان رو به نوگرایی خلاق گونه‌ای دارد که هر کدام انسان را ساعت‌ها به درون خود می‌کشاند گویی آن اثر در بیننده جاری شده و نیاز به تأمل و تفکر دارد.

آثار خلق شده توسط خانم آصفه جوادی به دلیل زنده بودن رنگ‌ها و عناصر کارشده بر روی آن‌ها، برای دکوراسیون‌های مدرن و لاکچری بسیار مناسب می‌باشند و جلوه بی‌نظیر و چشمگیری به محیط می‌بخشند.

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:

• اینستاگرام:
asi_art7369@

• ایمیل:
asefe.javadi73@gmail.com

• رویدادهای جاری:

آس ¦ نمایشگاه آثار نقاشی آصفه جوادی

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت