نگین مجلسی

Negin Majlesi

تخصص:

نقاش و عکاس، معماری، موسیقی

معرفی:

نگین مجلسی (به انگلیسی: Negin Majlesi) هنرمند ایرانی، متولد 21 شهریور 1375 در اصفهان است.

خانم مجلسی از هنرمندان موفق ایرانی است که در زمینه‌های مختلف هنری مانند عکاس، موسیقی و نقاشی فعالیت می‌کند.

او در رشته معماری تحصیل نمود و سپس به واسطه علاقه و استعدادی که در هنر نقاشی داشت بدون شرکت در کلاس‌های هنری یا آموختن نزد استاد به صورت خودآموز هنر نقاشی را آغاز نمود و آثار بی‌نظیر خود را خلق نموده است.

از مجموعه آثار این هنرمند می‌توان به مجموعه زیبای آرورا Aurora اشاره نمود که غالباً در سبک فانتزی و سایه‌نما یا سیلوئت Silhouette می‌باشد که با تکنیک اکریلیک روی بوم به زیبای هر چه تمام تر خلق شده است.

آرورا (Aurora) به معنی شفق قطبی است، که تصویری بی‌نظیر و شگفت انگیز از بازی رنگ‌ها در آسمان قطب را به نمایش می‌گذارد. هنرمند در این آثار با تکنیک اکریلیک روی بوم تصاویری ماورایی و شگفت انگیز را از افق و آسمان به نمایش می‌گذارد که بیننده را به دنیایی ماورایی و فوق العاده دعوت می‌کند.

خانم نگین مجلسی دربارهٔ مجموعه آثار خود چنین می‌گوید: «آثار خلق شده ناشی از احساساتی بودند که در زمان خلق آنها وجود داشت. عالمی ماورای تصور»

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• اینستاگرام:
__negin.majlesi__@

• رویدادهای جاری:

آرورا ¦ نمایشگاه آثار نقاشی نگین مجلسی

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت