جمیله یاسینى

Jamileh Yasini

تخصص:

طراح و نقاش، مجسمه‌سازی، طراحی لباس

معرفی:

جمیله یاسینى (به انگلیسی: Jamileh Yasini) هنرمند ایرانی، متولد 20 اسفند 1347 در کردستان ایران است.

خانم جمیله یاسینى از هنرمندان موفق ایرانی و با اصالت کُرد است، او از دوران کودکی علاقه بسیاری به هنر نقاشی داشت اما در آن زمان بیشتر وقت خود را در ورزش و مسابقات ورزشی سپری می‌نمود.

وی از سال 2007 میلادی در دوبی امارات، بطور رسمی فعالیت حرفه‌ای هنری خود را آغاز نمود و در نمایشگاه‌های آزاد گوناگون به صورت هفتگی نمایشگاه آثار خود را برگزار می‌کرد.

جمیله یاسینی از سال 98 در تهران با دو نمایشگاه در گالری‌های ایده و نگر، نمایشگاه برگزار کرد.

خانم یاسینی معتقد است بیشتر کارهاى هنری اش برگرفته از تجربه زندگى شخصى و مترادف با احساسات درونى و انتزاعى مى‌باشد، که با کارکرد و تکنیک‌هاى کارى در ردیف رنگ‌هاى روغنى و اکریلیک و آمیختگى با بعضى ابزارهاى مختلف نیز صورت مى‌گیرد.

آثار زیبا و منحصر به فرد این هنرمند اغلب با مضامین بومی شرقی می‌باشند که بیشتر به عشق و احساس و زیبایی‌های تاریخ و زندگی انسان‌های دوران گذشته و امروزی می‌پردازد.

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• اینستاگرام:
Jyasini_art@

• ایمیل:
Jimiyasini@gmail.com

• رویدادهای جاری:

زیبای کهن ¦ نمایشگاه آثار نقاشی جمیله یاسینى

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت