معصومه مظفری

Masoumeh Mozafari

معصومه مظفری

 تخصص/مهارت:

طراح و نقاش، هنرهای تجسمی

 معرفی/ بیوگرافی:

معصومه مظفری (به انگلیسی: Masoumeh Mozafari) هنرمند ایرانی، متولد 1337 در تهران است.

مدرس دانشگاه در زمینه هنر و نقاش فیگوراتیو ایرانی است. نقاشی‌های او از چهره مردم عادی ایران از جمله مهم‌ترین کارهای او بوده‌اند. او در سال 1392 خورشیدی رئیس انجمن نقاشان ایران شد و در تاریخ 8 تیرماه 1397 دورهٔ مدیریتش به پایان رسید.

خانم مظفری تحصیلات کارشناسی خود را در سال 1368 در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران به پایان رساند و مدرک کارشناسی ارشد خود در زمینه هنرهای زیبا را از دانشکده هنر و معماری – دانشگاه آزاد اسلامی گرفت.

سبک کاری مظفری، کشیدن فضاها و اشیا یا انسان‌های درون آن‌ها به شکل واقع‌گرایانه است؛ اگرچه گاه از کوبیسم نیز بهره می‌گیرد. در فضاهای مظفری، اشیایی چون قاشق‌ها و چنگال‌ها در معرض سقوط قرار می‌گیرند و انسان‌های درون فضاها به بیننده خیره شده‌اند. او در پرتره‌های خود، چهره‌هایی سرد، خنثی، و بی‌روح را به تصویر می‌کشد که ترس و نگرانی از فای بیرون در چشمانشان دیده می‌شود.

خانم مظفری در کارهای خود از رنگ اکریلیک و رنگ روغن و همینطور متریال هایی مثل مداد و خودکار بهره می‌گیرد.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:
صفحه در ویکی‌پدیا

• اینستاگرام:

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

قابل توجه

قابل توجه: این صفحه بصورت بازنشر شده است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف، لطفاً درخواست خود را طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت توسط بخش تحریریه موردبررسی و اقدام مقتضی قرارگیرد.

بیوگرافی

★ lilit-chat

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت