حسینعلی ذابحی

Hossein'Ali Zabehi

 تخصص/مهارت:

طراح و نقاش، هنرهای تجسمی

 معرفی/ بیوگرافی:

حسینعلی ذابحی (به انگلیسی: Hossein’Ali Zabehi) هنرمند ایرانی، متولد 1324 در تهران است.

گالری هور از روز جمعه، پنجم خرداد ماه میزبان آثار استاد حسینعلی ذابحی ست. حسینعلی ذابحی متولد به سال 1324 در تهران و فارغ التحصیل رشته نقاشی هنرستان هنرهای زیبا تهران در سال 1347 شمسی ست.

آقای ذابحی در سال 1350 عازم پاریس گردید و در دانشکده هنرهای زیبای پاریس دوره نقاشی را آغاز و در سال 1354 فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته نقاشی شد. حسینعلی ذابحی در سال 1367 به دعوت دانشگاه هنر به تدریس نقاشی مشغول و تا کنون در دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه هنر به کار تدریس مشغول است.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:
hosseinalizabehi

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان نقاش ایران» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نقاش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم