مهدیس ملکوتی

Mahdis Malakooti

تخصص:

طراح و نقاش، نقاشیخط

معرفی:

مهدیس ملکوتی (به انگلیسی: Mahdis Malakooti) هنرمند ایرانی، متولد 23 آذر ماه 1377 است.

خانم مهدیس ملکوتی در مدرسه تیزهوشان فرزانگان تحصیل نمود و برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی در خارج از کشور به مدت 2 سال در تفلیس گرجستان زندگی کرد.

او به دلیل علاقهٔ فراوانی که به هنر داشت و اینکه رشته پزشکی را با روحیات خود سازگار نمی‌دانست، تصمیم گرفت وارد رشته طراحی صنعتی شود.

مهدیس ملکوتی هنر را نزد استاد بزرگمهر حسین پور ادامه داد و بیشتر اوقات، هنر طراحی و نقاشی را برای عشق و علاقه اش انجام می‌دهد.

آثار این هنرمند غالبا با تکنیک اکریلیک روی بوم و بصورت مفهومی انجام شده اند که بیشتر به موضوعاتی نظیر؛ احساسات و روحیات انسان و زندگی و عشق، فناپذیری طبیعت و موجودات زنده و… به صورت غیرمستقیم می‌پردازد و همین موضوع باعث می‌شود که بینندگان ساعت‌ها بتوانند به آثار زیبا و منحصر به فرد ایشان بنگرند و هر کسی با هر سطح فکری برداشت شخصی خود را بتواند داشته باشد.

از مجموعه آثار خانم ملکوتی می‌توان به مجموعه‌ نقاشی‌های تطور یا دگردیسی Metamorphosis اشاره نمود که به سبک مدرن و با تکنیک اکریلیک روی بوم دیپ ساخته و پرداخته شده اند.

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:

• اینستاگرام:
mahdis1_mk@

• ایمیل:
mahdismalakooti.mm@gmail.com

• رویدادهای جاری:

تطور ¦ نمایشگاه آثار نقاشی مهدیس ملکوتی

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت