رومینا بیک پوریان

Romina Beikpourian

تخصص:

نقاشی رنگ و روغن سبک رئال و امپررئال و امپرسیونیسم، طراحی سیاه قلم، کنته و مداد رنگی، قلم زنی، ویترای، گلدوزی

معرفی:

رومینا بیک پوریان (به انگلیسی: Romina Beikpourian) هنرمند ایرانی، متولد 10 آبان 1377 در دزفول است.

خانم رومینا بیک پوریان با استعدادی که در هنر داشت از سنین کودکی نقاشی و طراحی را آغاز نمود و سپس توسط اساتید هنر به آموزش هنر نقاشی پرداخت و بصورت حرفه‌ای و تخصصی وارد عرصه هنر شد. رشته تحصیلی خانم بیک پوریان علوم تجربی بود اما به دلیل علاقه به هنر، تحصیلات خود را در رشته هنر ادامه داد.
خانم بیک پوریان علاوه بر نقاشی در رشته‌های دیگر هنری نظیر؛ طراحی سیاه قلم، کنته، قلم زنی، ویترای، گلدوزی و… فعالیت و تخصص دارد.

رومینا بیک پوریان برای ادامه در مسیر هنر همواره مورد تشویق‌ها و حمایت‌های پدرش بوده است، خانم بیک پوریان معتقد است در شکل گیری زندگی هنری، کشف استعدادها و ذوق و گرایش وی به هنر و نقاشی پدر ایشان نقش مهم و بسزایی داشته است.

سبک آثار نقاشی خانم بیک پوریان کلاسیک و رئالیسم، امپررئال و امپرسیونیسم، اکسپرسیونیسم و مدرن است. این هنرمند تاکنون آثار زیبایی را با رنگ‌های زنده و ملایم خلق کرده است که با فضای احساسی و روح نواز و در عین حال چشم نواز است. بیننده با نگاه به این آثار احساس زنده بودن، آرامش و دلگرمی می‌کند.

سوابق فعالیت:
کسب مقام اول استان در رشته طراحی – مسابقات فرهنگی و هنری
و…

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• اینستاگرام:
rominabeikpourian@

• رویدادهای جاری:

دنیای من ¦ نمایشگاه آثار رومینا بیک پوریان

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت