تخصص/مهارت:

مدلینگ

 معرفی/ بیوگرافی:

دنیا مقدم (به انگلیسی: Donya Moghadam) هنرمند مدل ایرانی، متولد 1368 است.
خانم دنیا مقدم در تهران به دنیا آمده است و دارای مدرک لیسانس در رشته طراحی لباس است. وی یکی از مدلینگ‌های مطرح و معروف ایرانی است و به دلیل شباهتش به آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوودی طرفدارانی زیادی در شبکه‌های اجتماعی دارد. او به ورزش شنا و ایروبیک علاقه زیادی دارد و به طور حرفه‌ای دنبال می‌کند. او هم اکنون در خارج از کشور است. دنیا با چند برند معروف مانتو، شال و روسری همکاری دارد. هم اکنون تصاویری جدید از دنیا مقدم را در ادامه مشاهده کنید .

• اینستاگرام:
donya.moghadam

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان مدلینگ

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم