الینا قنبری

Elina Ghanbari

تخصص:

نقاشی، هنر دیجیتال و…

معرفی:

الینا قنبری (به انگلیسی: Elina Ghanbari) هنرمند نقاش با نام هنری الینآرت Elinart، متولد 1 آذرماه 1368 است.

خانم الینا قنبری فعالیت هنری خود را از سال 1383 آغاز نمود و در این مدت دوره‌های طراحی را نزد اساتید این رشته آموخت. او پس از سپری کردن دوران تحصیل در رشته کارشناسی حسابداری، به عرصه هنر بازگشت و فعالیت هنری خود را بصورت حرفه‌ای در سبک‌های «آبستره»، «اکسپرسیونیسم»، با تکنیک‌های: اکریلیک، آبرنگ، رنگ روغن، گواش و… هنر دیجیتال از سر گرفت. او از احساساتش برای بیان خودش در هنرش استفاده می‌کند و از دنیای درونش برای خلق آثار هنری کمک می‌گیرد. وی در سال 1392 سبک هنری خود را کشف نمود و تاکنون در این سبک به فعالیت هنری می‌پردازد.

خانم قنبری در مورد خود و آثارش چنین می‌گوید:
“الینا یک هنرمند خودآموخته و خود اشتغال است که معتقد است برای حس‌هایی که نمی‌تواند در قالب جمله یا حتی کلمه بیانشان کند توانست جایگاهی پیدا کند و به عبارتی زبان صحبت روحش را پیدا کند. از نظر او هنر به معنای لمس روح است و او باور دارد که در هنر باید خود را آزاد و رها کرد تا آزادی واقعی را احساس کنی”

سوابق فعالیت:
انتشار آثار در نشریه‌های ادبی هنری بین‌المللی در سال 2018
ojalart.com
internetvoid.com
openartsforum.com

»جهت تماس و خرید آثار ایشان از طریق اینستاگرام و یا ایمیل اقدام فرمائید«

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:

• اینستاگرام:
__elinart__@

• ایمیل:
elinarttt@gmail.com

• رویدادهای جاری:

الینآرت ¦ نمایشگاه آثار الینا قنبری

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت