حامد محمدی

Hamed Mohammadi

تخصص:

نقاش سبک مدرن و…

معرفی:

حامد محمدی (به انگلیسی: Hamed Mohammadi) در آذر سال 1370 در تهران متولد شد. او تحصیلات خود را در دو رشتهٔ تکنسین دارویی و مدیریت بازرگانی به اتمام رساند و دارای مدرک دکترا می‌باشد.

به گفته ایشان:
“آقای محمدی از سال 1385به صورت حرفه‌ای نقاشی را آغاز نمود و در سال 1387 اولین نقاشی خود را با نام “تنهای خویش من” به سبک کلاسیک طراحی نمود. آن نقاشی در سال 1392 باقیمت 60 میلیون تومان فروخته شد. علاقه ایشان درسال‌های بعد به سبک‌های مختلف نقاشی و شناخت آن‌ها بیشتر شد و سپس پیرو گرایش‌های ریختر و فونتانا و پالرمو شد و به سبک نقاشی و جنبش اکسپرسیونیسم انتزاعی روی آورد و به صورت حرفه‌ای این سبک را در پیش گرفت، کارهای وی بیشتر با پاستل کشیده می‌شود.
ایشان افزود تا خردادماه 97 بیش از 190 اثر ارائه کرده است که 25 مورد از آن‌ها به نفع کودکان سرطانی در یک حراجی در شهر کرمان به فروش رسیده است و شش ماه از سال را در میلان ایتالیا اقامت دارد و به برگزاری کارگاه‌های هنری می‌پردازد.

سوابق فعالیت:
• برگزاری دو نمایشگاه نقاشی در نیویورک در سال 2010
• برگزاری نمایشگاه اکسپرسیونیسم نوین در میلان 2010
• برنده جایزه نقاشی در کشور هند 2015
• برنده بهترین نقاشی ازدید منتقدان کشور سوییس 2014
و… ”

نقاشی در سبک اکسپرسیونیسم
اکسپرسیونیسم یک سبک و جنبش هنری خاص و نامتعارف است که کمتر کسی جرات و اعتماد به نفس انجام آن را دارد. اکسپرسیونیسم قطعا یک سبک، به این مفهوم که تعدادی از هنرمندان آن را بر اساس یک برنامه­ خاص تشکیل داده و تمام آثار خود را معطوف به آن روش کرده باشند، نبوده است. در عوض، اکسپرسیونیسم بیان‌گر حالتی از ذهن، در زمینه­‌های فکری است که نه تنها بر شعر و نقاشی، بلکه بر متن، معماری، تئاتر، موسیقی، علم، دانشگاه، و اصلاحات سبک نیز تاثیرگذار بوده است. به همین دلیل بهتر است از آن به عنوان جنبش اکسپرسیونیسم یاد کنیم.

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:
تهران /

• تلفن:
09388283620

09385801612

• تلگرام:
T.me/Hilan1214

• رویدادهای جاری:

معجزه ¦ نمایشگاه آثار حامد محمدی

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت