الناز عبدالهی نژاد

Elnaz AbdollahiNejad

 تخصص/مهارت:

طراح و نقاش، خطاط، مدرس هنر

 معرفی/ بیوگرافی:

الناز عبدالهی نژاد (به انگلیسی: Elnaz AbdollahiNejad) هنرمند ایرانی، متولد 28 دی‌ماه 1371 در تهران است.

خانم الناز عبدالهی نژاد ، از هنرمندان موفق ایران می‌باشد. ایشان دارای تحصیلات لیسانس رشته تربیت بدنی است و مدرس هنر طراحی و نقاشی می‌باشد. این هنرمند هنر طراحی و نقاشی را بصورت حرفه‌ای انجام می‌دهد و تاکنون سوابق درخشانی در عرصه هنر داشته است. از مجموعه آثار الناز عبدالهی نژاد می‌توان به مجموعهٔ زیبا و منحصربفرد «خواب رنگ‌ها» اشاره نمود که متشکل از آثار مدرن، کالیگرافی نقاشیخط و پرتره چهره می‌باشد.

خانم الناز عبدالهی نژاد دربارهٔ فعالیت هنری خود گفته است:
« از سن 8 سالگی نقاشی شروع کردم، کلاس‌های مختلف رفتم‌، عاشق نقاشی کردن بودم و یکی از تفریحات مورد علاقه کودکی‌ام انجام نقاشی بود.
از سال 1389 به‌طور حرفه ای نقاشی و طراحی انجام میدهم و سفارش نقاشی می‌گیرم. مدرک طراحی زنده و رنگ روغن و مداد رنگی و همینطور پاستل را بعداز گذراندن 33 ترم در سال 1391 اخذ کردم، همینطور مدرک تفسیر نقاشی کودکان در سال 1399 و نقاشی مدرن و کالیگرافی در سال 1401 و همچنین موفق به دریافت لوح تقدیر در مسابقات مختلف نقاشی مانند نقاشی غزه و طراحی زنده و … و شرکت در نمایشگاه‌های گروهی مختلف نقاشی از سال 1393 بوده‌ام. پذیرش سفارش انواع تابلوهای نقاشی مدرن و کلاسیک، کالیگرافی قرآنی و شعر و نقاشی‌خط، طراحی و نقاشی چهره با قابلیت ارسال به سراسر کشور و خارج از کشور نیز انجام می‌گردد و ضمنأ بخشی از هزينه فروش تابلوها و نقاشی‌ها صرف خیریه کمک به کودکان عقب مانده ذهنی می‌باشد.»

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:

• تلفن:
09394207746

• اینستاگرام:
elnaz_abdollahi.art

• رویدادهای جاری:

خواب رنگ‌ها ¦ نمایشگاه آثار الناز عبدالهی نژاد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نقاش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم