علی اکبر بیگی

Ali Akbar Beigi

 تخصص/مهارت:

طراح و نقاش،

 معرفی/ بیوگرافی:

علی اکبر بیگی (به انگلیسی: Ali Akbar Beigi) هنرمند ایرانی، متولد سال 1361 است.

آقای علی اکبر بیگی، از هنرمندان سرشناس ایران می‌باشد.

علی اکبر بیگی متولد سال 1361، تاکنون بیش از 20 نمایشگاه گروهی و انفرادی را در داخل و خارج از کشور برگزار کرده است و جایزه بخش مردمی چهاردهمین مسابقه بین المللی نقاشی «آرت رنوال سنتر» آخرین دستاورد هنری وی است.

مسابقه بین المللی نقاشی «آرت رنوال سنتر» یک رویداد غیر انتفاعی است که با هدف احیای واقع گرایی در هنرهای تجسمی فعالیت می‌کند.

در چهاردهمین دوره این مسابقه بیش از چهار هزار و 300 نفر از 73 کشور شرکت کردند که هیات داوران در 11 بخش این جشنواره آثار را ارزیابی کردند و در نهایت جایزه بزرگ به گریگوری مورتنسون (Grigory Mortenson) هنرمند خالق اثر دختر جوانی در یتیم‌خانه هائیتی رسید.

علی اکبر بیگی نیز در این رویداد با دریافت آرای مردم موفق به کسب جایزه انتخاب مردمی این رویداد شد.
علی اکبر بیگی نقاش ایرانی برنده بخش آرای مردمی چهاردهمین مسابقه بین المللی نقاشی «آرت رنوال سنتر» (art renewal center) می‌باشد.

وی درباره خود گفته است: «به دلیل نقاشی کردن دچار بیماری‌های مختلف جسمی شدم ولی هنر نقاشی برای من همه چیز است و بدون آن زندگی برای من معنا ندارد.»

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:
alibeigiart

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان نقاش ایران» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نقاش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم