مرتضی خاکشور

Morteza Khakshour

مرتضی خاکشور

 تخصص/مهارت:

طراح و نقاش

 معرفی/ بیوگرافی:

مرتضی خاکشور (به انگلیسی: Morteza Khakshoor) هنرمند ایرانی، است.

آقای مرتضی خاکشور، از هنرمندان سرشناس ایران می‌باشد.

مرتضی خاکشور در سال 2018 با مدرک MFA در زمینه چاپ از دانشگاه ایالتی اوهایو فارغ التحصیل شد.
طی دو سال اخیر ، مردان و رفتارهای آنها نقش اصلی نقاشی در تصاویر مرتضی خاکشور بوده است. چاپ ارائه شده در اینجا “یک تاریخچه بسیار خنده دار” نمونه ای از عمل چاپ اوست که شامل سنگ نگاره ها ، قلم‌های برجسته و اثر انگشت است. چاپهای ترکیبی وی ، با ترکیبات متراکم و دارای احساسات ، پیچیدگی اجتناب ناپذیر هویت تقسیم شده خود را در حالی که صحنه‌های تاریخی و اساطیری را به تصویر می کشد ، نشان می دهد
چاپهای ارائه شده در اینجا منتخبی از آخرین کارهای چاپی وی (به استثنای “یک تاریخ بسیار خنده دار”) است که شامل سنگ نگاره ها ، قلم‌های برجسته و اثرات روی صفحه است. این چاپ‌های ترکیبی ، با ترکیبات متراکم و دارای احساسات ، پیچیدگی اجتناب ناپذیر هویت تقسیم شده خود را نشان می دهد در حالی که صحنه‌های مختلف تاریخی و اساطیری را به تصویر می کشد.
نمایشگاه‌های انفرادی شامل “چهل و یک نقاشی و چاپ” ، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا (2018) و. “آنچه از قدرت شما تبدیل شده است” ، دانشگاه جورج میسون (2016). نمایشگاه گروهی شامل “نظریه هومورال” ، BEERS LONDON (2020) ، “Art on Paper Fair” ، NYC (2019).
کارهای وی در بسیاری از مجموعه‌های خصوصی و عمومی از جمله بنیاد فورد ، نیویورک و دانشگاه هاوایی ، هیلو برگزار شد.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

قابل توجه

قابل توجه: این صفحه بصورت بازنشر شده است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف، لطفاً درخواست خود را طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت توسط بخش تحریریه موردبررسی و اقدام مقتضی قرارگیرد.

بیوگرافی

★ lilit-chat

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت