مبینا فلاح

 تخصص/مهارت:

طراح و نقاش

 معرفی/ بیوگرافی:

مبینا فلاح (به انگلیسی: Mobina Fallah) هنرمند ایرانی، متولد تهران است.

خانم مبینا فلاح، از هنرمندان سرشناس ایران می‌باشد.

بیوگرافی
مبینافلاح متولدمرداد1381درتهران است . وی نقاشی رابطور خودآموز در13سالگی فراگرفت وسرانجام در15سالگی اولین نمایشگاه نقاشی خود را به صورت انفرادی برگزار کرد.

نمایشگاه‌های انفرادی
نمایشگاه نقاشی پرتره “سیروان خسروی” _ سال 1396_تهران
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، در نمایشگاه نقاشی «مبینا فلاح» 20 اثر نقاشی پرتره سیروان خسروی خواننده و موزیسین جوان کشور که توسط هنرمند نقاش و نوجوان به زیبایی خلق شده بود، در گالری 1 نگارخانه پردیسان فرهنگ سرای فردوس در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.

خلق اثر در طول برگزاری نمایشگاه از سوی این هنرمند نوجوان در قالب کارگاه هنری، دعوت از هنرمندان حوزه طراحی و نقاشی در راستای ایجاد انگیزه برای علاقه‌مندان به ویژه نوجوانان به رشته‌های هنری نقاشی، بازدید گروهی نوجوانان و جوانان طرفدار سیروان خسروی و … از دیگر بخش‌های این نمایشگاه بود.

نمایشگاه نقاشی «مبینا فلاح»، 16 مردادماه با حضور جمعی از هنرمندان و طرفداران سیروان خسروی گشایش یافت و تا 23 همین‌ماه پذیرای علاقه‌مندان و هنردوستان بود و با بازدید این خواننده جوان کشور که با استقبال وی همراه بود، به کار خود پایان داد.

نمایشگاه‌های گروهی
نمایشگاه گروهی “بهار جان ها”_سال 1397_تهران

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:
mobinafllh

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

قابل توجه

قابل توجه: این صفحه بصورت بازنشر شده است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف، لطفاً درخواست خود را طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت توسط بخش تحریریه موردبررسی و اقدام مقتضی قرارگیرد.

بیوگرافی

★ lilit-chat

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت