رحیم عظیمی

 تخصص/مهارت:

طراح و نقاش

 معرفی/ بیوگرافی:

رحیم عظیمی (به انگلیسی: Rahim Azimi) هنرمند ایرانی، متولد 1370 در روستای عیش آباد مرند استان آذربایجان است.

آقای رحیم عظیمی، از هنرمندان سرشناس ایران می‌باشد. وی در سن 10 سالگی طی حادثه برق گرفتگی هر دو دست خود را از دست می دهد، ولی با عشق و علاقه به نگارگری تمام هنر خود را از پاهایش به روی کاغذ منتقل کرده و عاشقانه در هنر قدم گذاشته است.

رحیم عظیمی درباره خود گفته است: «من از پاهایم مانند دست استفاده می کنم/ خواستن توانستن است. در سال 1370 در روستای عیش آباد شهرستان مرند از توابع آذربایجان شرقی به دنیا آمدم و در سال 1380 در 10 سالگی طی حادثه برق گرفتگی هر دو دست خود را از دست دادم. از کودکی به نقاشی و هنر علاقه فراوانی داشتم و همین علاقه باعث شد تا خانواده ام مرا در این مورد راهنمایی و تشویق کنند تا بتوانم این رشته را به هر نحوی که شده ادامه دهم. پس از اتمام دوره هنرستان، در رشته نقاشی ایرانی و نگارگری در دانشگاه به تحصیل در رشته مورد علاقه ام ادامه دادم و هم اکنون نیز هنر نگارگری را انجام می دهم. به دلیل علاقه فراوانم به رشته نقاشی خانواده ام کمک بسیاری در زمینه مشاوره ام انجام داده اند و با اراده و توکل به خداوند متعال توانستم تمام قدرت خود را به پاهایم انتقال دهم و از نقاشی باز نمانم. من با عشق وارد عرصه هنر و نگارگری شدم و تمام نقاشی هایم را همچون فرزندانم دوست داشته و در واقع آثارم، وارث من هستند و به نظرم درست نیست که به هنر به چشم منبع درآمد نگاه کنیم.»

رحیم عظیمی

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:
rahim.azimi

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

رحیم عظیمی

رحیم عظیمی

قابل توجه

قابل توجه: این صفحه بصورت بازنشر شده است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف، لطفاً درخواست خود را طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت توسط بخش تحریریه موردبررسی و اقدام مقتضی قرارگیرد.

بیوگرافی

★ lilit-chat
error: هشدار ⚠️ محتوا محافظت می‌شود