تخصص/مهارت:

طراح و نقاش

 معرفی/ بیوگرافی:

عسل پیروی (به انگلیسی: Asal Peirovi) هنرمند ایرانی، متولد 1364 در ساری استان مازندران است.

خانم عسل پیروی، از هنرمندان سرشناس ایران می‌باشد.

تحصیلات
فارغ التحصیل رشته نقاشی دانشگاه‌ شاهد
فارغ التحصیل رشته نقاشی دانشگاه هنر

بیوگرافی
عسل پیروی نقاش جوانی که در ابتدا سوژه ی آثار او از عکس‌های خانوادگی و عمه ی او بود سپس عناصری از طبیعت در کارهای او شکل گرفت. پل ورسک، کوه از دیگر المان‌های است که به آنها پرداخت و در مجموعه ی پیش رو بناهای قدیمی که در بین راه ها هستند و در حال تخریبن حضور بیشتری پیدا می کنند.

اولین نمایشگاه انفرادی خود را در سال 1393 با عنوان پل شهلا در گالری شیرین برگزار کرد. سپس دو مجموعه‌ی سفرنامه و پرده‌ها را در گالری دستان به نمایش در آورد و در سال 1398 مجموعه‌ی پرده‌ها 2 درگالری استاندارد شهر اسلو ب برگزار کرد. در اسفند ماه 1398 توسط گالری استاندارد در نیویورک برپا گشت.

پیروی همچنین از طرف گالری استاندار در آرت فر آرت‌ بازل نیز شرکت داشت است.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:
asalpeirovi

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان نقاش ایران» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نقاش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم