بهنود جواهرپور

Behnoud Javaherpour

بهنود جواهرپور

 تخصص/مهارت:

طراح و نقاش

 معرفی/ بیوگرافی:

بهنود جواهرپور (به انگلیسی: Behnoud Javaherpour) هنرمند ایرانی، است.

آقای بهنود جواهرپور، از هنرمندان سرشناس ایران می‌باشد.

بهنود جواهر پور در خانواده اى دوست دار هنر و طراحى لباس در تهران متولد شد.
پدر او یکى از پیشگامان طراحى و تولید تجهیزات کمپینگ در ایران بود و مادر او در زمینه فروش و کلکسیون پارچه هاى گوناگون بود.
بهنود دوران کودکى خود را در محیط خانوادگى سرشار از خلاقیت و رنگ سپرى کرد و در نهایت استعدادهایش از همان سنین کودکى در زمینه هنر و طراحى شکوفا شد.
از همان دوران طراحى و نقاشى به عنوان بخشى جدایى ناپذیر از زندگى او بدل شد تا جایى که علاقه زیادى به دفتر طراحى خود پیدا کرد آن را همه جا همراه خود میبرد.
او دوران دبستان خود را در تهران گذراند و نزد پدر خود شروع به فراگیرى و شناخت مواد و الیاف مختلف نمود.
بهنود به دنیاى پارچه و لباس علاقه وافرى پیدا کرد و تحصیلات خود را در زمینه رنگ ها و متریال هاى مختلف به انجام رساند تا بتواند ایده هاى طراحى خود در قالب لباس و فشن به ظهور درآورد.
بهنود همیشه با دیدگاهى هنرى و کنجکاوانه به لباس هاى اطرافیان خود نگاه میکرد.
در نهایت در نوجوانى به این نتیجه رسید که میتواند در صنعت مُد تاثیر گذار باشد.
او اعتقاد داشت که مردم ایران به خاطر موقعیت اقتصادى و اجتماعى محدودیت هایى در انتخاب لباس دارند. او میخواست تغییرى در شرایط موجود ایجاد کند و تنها راه براى این این کار را ارتقاء دانش و تحصیلات خود میدانست.
بهنود در 17 سالگى براى ادامه تحصیل به ایتالیا سفر کرد و در اوقات فراغت خود براى کسب تجربه بیشتر در زمینه فشن و طراحى لباس، شروع به کار در خیاطى هاى محلى کرد.
او با انجام کار در کنار طراحان و خیاطان چیره دست توانست تجربیات فروانى کسب نماید.
بهنود تحصیلات خود را در رشته International Business در دانشگاه “Politecnico di Milano” در سال 2011 به پایان رساند و سپس در انستیتو Marangoni تحصیلات تکمیلى خود را ادامه داد.
او در سال 2005 برند بهنوده را در شهر ناپل ایتالیا به ثبت رساند و بعد از سال ها فعالیت موفق در ایتالیا، برند خود را در سایر کشور هاى خاور میانه و اروپا گسترش داد.
در نهایت بهنود به عنوان منبع الهامى براى سایر جوانان ایرانى علاقه مند به فشن و طراحى لباس مبدل شد.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

قابل توجه

قابل توجه: این صفحه بصورت بازنشر شده است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف، لطفاً درخواست خود را طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت توسط بخش تحریریه موردبررسی و اقدام مقتضی قرارگیرد.

بیوگرافی

★ lilit-chat

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت