عاطفه خاص

 تخصص/مهارت:

طراح و نقاش،

 معرفی/ بیوگرافی:

عاطفه خاص (به انگلیسی: Atefeh Khaas) هنرمند ایرانی، متولد 1364 در تهران است.

خانم عاطفه خاص، از هنرمندان سرشناس ایران می‌باشد. او فارغ التحصیل رشته نقاشی مقطع کارشناسی از دانشگاه شاهد و مقطع کارشناسی ارشد در رشته پژوهش هنر از دانشگاه الزهرا تهران است.

وی از سال 1384 به عضویت گروه هنری 5 باز در آمد. حوزه تخصصی وی در این سالها هنر محیطی بوده و در بیش از سی نمایشگاه و جشنواره هنر محیطی در شهرهای سنگسر، شاهرود، کرمان، قزوین، جزیره هرمز، پلور، شوشتر، ارومیه، خرم آباد، سمنان، اصفهان، شیراز و نوشهر از سال 1384 تا کنون شرکت نموده است.

آثار وی همچنین در بسیاری از جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های بین المللی به مانند: فوکوس ایران در موزه صنایع دستی و هنر مردمی لوس انجلس، جشنواره بین المللی هنر کاتماندو و همچنین در: کانادا، آمریکا، بلژیک، رومانی، کره جنوبی، بلغارستان، لهستان، تونس، یونان، مجارستان و فرانسه به نمایش در آمده‌اند.

او در سال 1391 موفق به کسب امتیاز شرکت در رزیدنسی هنر محیطی در کشور کره جنوبی گردید.

آثار وی همچین در کتاب الکترونیک نمایش‌های آب: مراقبت و جسارت در سال 1394، بر روی جلد مجله “خاورمیانه در لندن” دانشگاه لندن (SOAS) در سال 1393، تقویم هنر محیطی یاتو-آی در سال 1393 ، تقویم دیواری هنر محیطی بین‌المللی همراه با گروه لو آرت در سال 1390 به چاپ رسیده‌‌ است. وی کیوریتور نمایشگاه ویدیو پرشیا در کره جنوبی سال 1392 ، دبیر هنری جشنواره هنر محیطی در جنگل ابر در سال 1393، و فستیوال واتر وییل در سال 1395 بوده است. در زمینه هنر محیطی در سال 1393 سخنرانی در دانشگاه هنر تهران داشته است. همچنین دو ورکشاپ در زمینه هنر محیطی در سال 1393 در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران و دیگری در پنجمین سالانه هنر معاصر پرسبوک همراه با گروه 5 باز برگزار نموده است.

وی در سال 1395 برای شرکت در دومین فستیوال هنر معاصر الماکن در کشور تونس انتخاب گردید.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• ایمیل:
khas_atefeh@yahoo.com

• اینستاگرام:
atefehkhas

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

قابل توجه

قابل توجه: این صفحه بصورت بازنشر شده است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف، لطفاً درخواست خود را طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت توسط بخش تحریریه موردبررسی و اقدام مقتضی قرارگیرد.

بیوگرافی

★ lilit-chat

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت