آی‌تک جاویدنژاد

Aitak Javidnejad

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، مدل

معرفی:

آیتک جاویدنژاد (به انگلیسی: Aitak Javidnejad) هنرمند ایرانی، متولد 8 مهر 1372 در تهران است.

خانم آی تک جاویدنژاد، از هنرمندان بازیگر سرشناس ایران می‌باشد. وی فارغ التحصیل فوق لیسانس طراحی لباس و پارچه از خارج از کشور می‌باشد که بصورت جدی از 22 سالگی وارد بازیگری شد، او در سال 1400 از کشور ایران مهاجرت نمود و رسما کشف حجاب کرد و مجری شبکه dd tv شد.

آی تک جاویدنژاد پدرش مهداد جاویدنژاد مهندس معمار بود و از طراحان مرکز خرید و سینمایی کوروش در تهران می باشد و مادرش خانه دارد است و تنها یک خواهر بنام آیناز دارد.

بصورت جدی از سال 1378 وقتی 6 ساله بود فعالیت خود را در ورزش اسکی شروع کرد و تا 14 سالگی بعنوان یک ورزشکار حرفه ای در این رشته حضور داشت.

به مدت دو سال نیز در رشته اسکیت روی یخ (پاتیناژ) فعالیت داشت سپس در رشته کراس فیت و بدنسازی نیز تا مدت ها کنار فعالیت اش های هنری اش مشغول بود.

بعد از پایان تحصیلات لیسانس وارد کلاس های بازیگری مسعود کیمیایی شد و بعد از یک دوره 6 ماهه بازیگری در سال 1394 وقتی 22 ساله بود با فیلم یک دزدی عاشقانه بکارگردانی امیر شهاب رضویان جلوی دوربین رفت.

او در سال 1398 وقتی 26 ساله بود با سریال شبکه خانگی هم گناه در نقش الناز در کنار چهره‌هایی همچون پرویز پرستویی و هدیه تهرانی تجربه خوبی بدست آورد.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:
aitakjavidnejad@

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نمایش
اینستاگرام گالری لیلیت