سیاوش هاشمی

Siavash Hashemi

تخصص:

طراح و نقاش

معرفی:

سیاوش هاشمی (به انگلیسی: Siavash Hashemi) هنرمند ایرانی، متولد اَمرداد 1367 است.

آقای سیاوش هاشمی، از هنرمندان موفق رشتهٔ طراحی و نقاشی می‌باشد. سیاوش هاشمی از دوران کودکی در هنر نقاشی استعداد فراوان داشت و تاکنون بدون گذراندن هیچ دورهٔ آموزشی و کاملاً بصورت خودآموز، آثار منحصر فرد خود را خلق نموده است.

وی معتقد است که: «تاریکی بهترین بوم برای درخشش ستارگان است، به همین دلیل برای خلق آثار خود از بوم تاریک استفاده می‌کند، چراکه ستاره‌ها بدون وجود تاریکی نمی‌توانند بدرخشند»

از مجموعه آثار چشمگیر ایشان می‌توان به «گالری سیاه نقش» اشاره نمود، آثاری منحصربه فرد و خاص که با تکنیک «سفید قلم» و سبک «ترام یا نقطه‌گذاری» و با موضوعاتی همچون کائنات و کهکشان‌ها و ستارگان، به زیبایی هرچه تمام‌تر خلق شده اند. همچنین این هنرمند تمامی آثار این مجموعه را بنا بر گفته خودش با الهام از موسیقی‌های فیلم سینمایی Interstellar (در میان ستاره‌ای) طراحی نموده است. که موسیقی زیبای هانس زیمر در نمایشگاه آثار ایشان نیز به گوش می‌رسد.

همچنین برای دیدن تمامی آثار ایشان می‌توانید، صفحه «گالری سیاه نقش» را در اینستاگرام دنبال کنید.

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:

• تلفن:
09106834074

09193885926

• اینستاگرام پیج کاری:
gallery_siah_naghsh@

• اینستاگرام پیج شخصی:
siavash1662@

• رویدادهای جاری:

گالری سیاه نقش ¦ نمایشگاه آثار سیاوش هاشمی

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت