حمیده وثوقی رهبری

Hamideh Vossoughi Rahbari

 تخصص/مهارت:

طراح و نقاش، خطاط و خوشنویس، نوازنده موسیقی سنتی

 معرفی/ بیوگرافی:

حمیده وثوقی رهبری (به انگلیسی: Hamideh Vossoughi Rahbari) هنرمند ایرانی، متولد شهریورماه 1359 است.

خانم حمیده وثوقی رهبری، از هنرمندان موفق ایران می‌باشد. رشته تخصصی هنری و فعالیت حرفه‌ای کاری ایشان هنر موسیقی و نوازندگی است. او در کنار موسیقی به هنرهای دیگری همچون خطاطی و طراحی و نقاشی می‌باشد.

خانم وثوقی رهبری دارای مدرک عالی خوشنویسی می‌باشد و دستی توانمند در نواختن موسیقی اصلی سنتی ایرانی دارد، که همچنین تاکنون سوابق و افتخارات درخشان در عرصه هنر داشته است.

از آثار این هنرمند می‌توان به مجموعه «تصویری از طبیعت» اشاره نمود که غالباً به سبک کلاژ می‌باشد. آثاری منحصربفرد با موضوع پرندگان آزاد طبیعت، که با متریال‌های طبیعی نظیر تکه‌های چوب، پوستهٔ تخمه آفتابگردان، شاخه‌های خشکیده و تکه سنگ‌های کوچک و صیقلی و استفاده از برخی ابزارهای نقاشی مانند مدادرنگی، مدادشمعی و گواش به زیبایی خلق شده اند.

حمیده وثوقی با انجام این هنر و استفاده از مواد طبیعی تجدیدپذیر و غیرشیمیایی، یک پیام به بینندگان و علاقه مندان هنر می‌رساند، اینکه هنر انسان می‌تواند احترام به طبیعت باشد.

وی درباره این مجموعه آثار خود چنین می‌گوید: «آثار سعی شده بصورتی انتخاب بشود که با ابزار پایه همخوانی داشته باشند، البته بعضی اثرها را خودم باصطلاح بدعت‌گذاری کردم، ولی سعی کردم با ابزار پایه کار تطبیقشان بدهم»

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:

• تلفن:

• اینستاگرام آثار هنری:
jiruk_v.r

• اینستاگرام صفحه شخصی:
hhananer6

• ایمیل:
hhananer6@gmail.com

• رویدادهای جاری:

تصویری از طبیعت ¦ نمایشگاه آثار حمیده وثوقی رهبری

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن، لیلیت را در دستگاه همراه خود داشته باشید و سرگرم شوید…