حمیده وثوقی رهبری

Hamideh Vossoughi Rahbari

تخصص:

طراح و نقاش، خطاط و خوشنویس، نوازنده موسیقی سنتی

معرفی:

حمیده وثوقی رهبری (به انگلیسی: Hamideh Vossoughi Rahbari) هنرمند ایرانی، متولد شهریورماه 1359 است.

خانم حمیده وثوقی رهبری، از هنرمندان موفق ایران می‌باشد. رشته تخصصی هنری و فعالیت حرفه‌ای کاری ایشان هنر موسیقی و نوازندگی است. او در کنار موسیقی به هنرهای دیگری همچون خطاطی و طراحی و نقاشی می‌باشد.

خانم وثوقی رهبری دارای مدرک عالی خوشنویسی می‌باشد و دستی توانمند در نواختن موسیقی اصلی سنتی ایرانی دارد، که همچنین تاکنون سوابق و افتخارات درخشان در عرصه هنر داشته است.

از آثار این هنرمند می‌توان به مجموعه «تصویری از طبیعت» اشاره نمود که غالباً به سبک کلاژ می‌باشد. آثاری منحصر به فرد با موضوع پرندگان آزاد طبیعت، که با متریال‌های طبیعی نظیر تکه‌های چوب، پوستهٔ تخمه آفتابگردان، شاخه‌های خشکیده و تکه سنگ‌های کوچک و صیقلی و استفاده از برخی ابزارهای نقاشی مانند مدادرنگی، مدادشمعی و گواش به زیبایی خلق شده اند.

حمیده وثوقی با انجام این هنر و استفاده از مواد طبیعی تجدیدپذیر و غیرشیمیایی، یک پیام به بینندگان و علاقه مندان هنر می‌رساند، اینکه هنر انسان می‌تواند احترام به طبیعت باشد.

وی درباره این مجموعه آثار خود چنین می‌گوید: «آثار سعی شده بصورتی انتخاب بشود که با ابزار پایه همخوانی داشته باشند، البته بعضی اثرها را خودم باصطلاح بدعت‌گذاری کردم، ولی سعی کردم با ابزار پایه کار تطبیقشان بدهم»

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:

• تلفن:

• اینستاگرام آثار هنری:
jiruk_v.r@

• اینستاگرام صفحه شخصی:
hhananer6@

• ایمیل:
hhananer6@gmail.com

• رویدادهای جاری:

تصویری از طبیعت ¦ نمایشگاه آثار حمیده وثوقی رهبری

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت