علی قلم‌سیاه

Ali Ghalamsiah

علی قلم‌سیاه

 تخصص/مهارت:

عکاس،

 معرفی/ بیوگرافی:

علی قلمسیاه (به انگلیسی: Ali Ghalam Siah) هنرمند ایرانی، متولد 26 شهریور 1324 است.

آقای علی قلم سیاه از سال 1364 تاکنون تدریس عکاسی دردانشگاههای الزهرا،دانشکده ی هنرهای زیبای دانشگاه تهران، دانشکده هنرو معماری دانشگاه آزاد، دانشکده هنر،دانشگاه بین ا لمللی قزوین، دانشکده ی سینما وتئاتر وموسسات آموزشی بسیاردیگر را در کارنامه آموزشی وفرهنگی خود دارد.

همکاری قابل توجه و موثر با نشریات معتبر طبیعت و ورزش و سازمانهای هنری از سال 1352، کسب جوایز معتبر از جشنوارههای متعدد، عضو افتخاری خانه عکاسان ایران، انجمن عکاسان میراث فرهنگی و انجمن عکاسان مطبوعات ، مشاور هنری اولین دوره بازیهای غرب آسیا. عکاس ارشد در بازیهای جهانی وهمچنین عکاسی از بازیهای المپیک وپاراالمپیک 1988، 2000، 2004، 2008٫ وچاپ و انتشار عکسهایش درکتابها ونشریات مختلف، ایراد سخنرانی‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف عکاسی در انجمنها و مجامع هنری.

برگزاری دهها نمایشگاه انفرادی از آثارعکاسی وی درایران و سایرنقاط جهان. داور ده ها جشنواره عکاسی معتبر دانشجویان کشور، عکاسی آزاد، عکاسی تخصصی در زمینه های: مستند اجتماعی و ورزش جهانی، طبیعت و حیات وحش، و محیط زیست و … دبیری و داوری اولین دوره ( 1367) تاسومین دوره نمایشگاه سالانه عکس کشور درموزه هنرهای معاصرتهران و داوری3 دوره ی جشنواره ی عکس ملی ایران با عنوان: طبیعت ایران و دریافت لوح تقدیر از انجمن ملی عکاسان ایران به عنوان یکی از ده عکاس تاثیر گذار در عکاسی معاصرایران.

علی قلمسیاه قهرمانی ورزشهای دو و میدانی و بسکتبال و شنا و قایقرانی را در سابقه ورزشی دبیرستان ودانشگاه و تیم ملی و دبیر کلی قاره آسیا و نایب رییسی قایقرانی جهانی را در کارنامه خود دارد که بر مهارتهای عکاسی ورزشی وی اثر بخش بوده است.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

قابل توجه

قابل توجه: این صفحه بصورت بازنشر شده است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف، لطفاً درخواست خود را طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت توسط بخش تحریریه موردبررسی و اقدام مقتضی قرارگیرد.

بیوگرافی

★ lilit-chat

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت

error: هشدار ⚠️ محتوا محافظت می‌شود