مسعود مرادسلیمی

Masoud MoradSalimi

تخصص:

عکاس،

معرفی:

مسعود مرادسلیمی (به انگلیسی: Masoud MoradSalimi) هنرمند ایرانی، متولد 8 اَمرداد 1342 در محله چهار باغ سنندج استان کردستان است.

آقای مسعود مرادسلیمی درباره خود گفته است: «در سالهای 1367 تا 1372 واحدهای عکاسی را با اساتیدی هچون: محمد ستاری، سیف الله صمدیان، محمود معالج، امیرعلی جوادیان گذراندم و به عنوان دانشجوی ممتاز فارغ التحصیل شدم. از طرف سازمان سنجش تلگرافی دریافت نمودم که بدون کنکور می توانم در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه هنر، عکاسی ثبت نام کنم و بدین ترتیب یکی از جمع هفت نفر اولین دوره کارشناسی ارشد عکاسی در ایران بودم، چون قبل از آن رشته ما اعزام به خارج داشت.

در سال 1378 مدرکم را گرفتم و در طی دوران تحصیل، هر هفته به سنندج باز می گشتم تا 24 ساعت موظفی را در سر کلاس درس حضور داشته باشم و دوباره به دانشگاه بر می گشتم.

در سالهای بعد رشته عکاسی کار ودانش ایجاد گردید و دیپلم عکاسی به فارغ التحصیلان داده می شد. دو هنرستان دخترانه کیمیا و پسرانه کاوشگران را اداره می کردم واستانداردهای عکاسی سیاه وسفید، ظهور و چاپ را به آ نها آموزش می دادم.
تعدادی از این افراد به عنوان عکاس حر فه ای، به جمع عکاسان پیو سته اند با زمان باقی مانده، به علاقه مندی هایم توجه کرده و عکاسی می کردم. طبیعت، پرتره هنرمندان و افراد شاخص، معماری قدیم سنندج و مجموعه عکس های خلاقه و موارد دیگر دغدغه های فکری من است و امیدوارم به نتیجه برسند.»

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید


گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان عکاس
اینستاگرام گالری لیلیت