نادر قشقایی

Nader Qashghaei

نادر قشقایی

 تخصص/مهارت:

مجسمه ساز،

 معرفی/ بیوگرافی:

نادر قشقایی (به انگلیسی: Nader Ghashghaei) هنرمند ایرانی، متولد 1336 در تهران است.

آقای نادر قشقایی دارای دیپلم از هنرستان هنرهای زیبا، فارغ‌التحصیل دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در رشته مجسمه‌سازی، فوق‌لیسانس تجربی از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کارشناس و مشاور شورای علمی حجم‌سازی سازمان زیباسازی شهر تهران، عضو رسمی مرکز هنرهای تجسمی حوزه‌ هنری، عضو هیئت مدیره انجمن مجسمه‌سازان ایران، مسئول واحد مجسمه‌سازی مرکز هنرهای تجسمی است.

برپایی نمایشگاه‌های انفرادی و شرکت در نمایشگاه‌های جمعی در داخل و خارج از کشور از جمله فعالیت‌های نمایشگاهی قشقایی هستند.

او برنده اول و ممتاز مسابقات سراسری در شهرستان تبریز برای اجرای تندیس”رهایی” / شهرستان تبریز/ سال 1367 نفر اول مسابقات سراسری در ارتباط با شهرستان خرمشهر “انسان و پرنده” شهید/ بهمن سال 1368، نفردوم در مسابقات مجسمه‌سازی در ارتباط با استاد شهید مرتضی مطهری/ اسفند 1368، نفر اول مسابقات مجسمه‌سازی در ارتباط با مبارزین فلسطین انتفاضه، نفر اول و منتخب مجسمه عروج انسان و پرنده/ خرمشهر/ 1372، رتبه ممتاز از دفتر حفظ و آثار و ارزشهای دفاع مقدس/ 1374، نفر اول و سوم در مسابقات سراسری تندیس سپاه آفرین از انجمن مدیران صنایع ایران/ سال 1374، نفر اول و دوم در مسابقات سراسری طرح بنای یادبود سرداران شهید در کرمان 1376 است.

این مجسمه‌ساز همچنین منتخب در ساخت انتفاضه میدان فلسطین تهران است.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:
naderghashghaei

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

قابل توجه

قابل توجه: این صفحه بصورت بازنشر شده است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف، لطفاً درخواست خود را طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت توسط بخش تحریریه موردبررسی و اقدام مقتضی قرارگیرد.

بیوگرافی

★ lilit-chat

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت

error: هشدار ⚠️ محتوا محافظت می‌شود