رزیتا گلداری

Rozita Goldari

تخصص:

نقاش سبک مدرن، سفالگر، دکوپاژ، قالی بافی و طراح فرش

معرفی:

رزیتا گلداری (به انگلیسی: Rozita Goldari) هنرمند ایرانی، متولد تیرماه و فصل تابستان در شهر تهران است.

خانم رزیتا گلداری از هنرمندان معاصر ایران است که در رشته‌های سفالگری، نقاشی سبک مدرن، دکوپاژ، قالی بافی و طراحی فرش و… تحصیلات اکادمیک و فعالیت داشته است.

آثار این هنرمند غالباً در سبک‌های مدرن و با موضوعاتی همچون جذابیت‌های زنان و الهه‌های باستانی می‌باشند که این هنرمند با بکار بردن ورقه‌های طلا و نقره به آثار خود جلوه‌ای خاص و جذاب بخشیده است که تمامی این آیتم‌ها موجب شده است که آثار ایشان مناسب دکوراسیون‌های مدرن لاکچری باشند.

از مجموعه آثار رزیتا گلداری می‌توان به مجموعهٔ جذاب و چشمگیر «آفرودیت» (به معنی: الهه زیبایی) اشاره نمود که بیانگر زنانگی، زیبایی، زندگی، رنگ‌های خیره کننده ، جذابیت و… است. این مجموعه منحصر به فرد شامل آثاری با عناوین ؛ رز طلایی – نقاب سرخ مرگ – لب سرخ – دختر تنها – الله خورشیدی می‌باشد.

آفرودیت یا آفرودیته یا آفرودیتا (به یونانی: Αφροδίτη)، که در اساطیر یونانی ملقب به الههٔ عشق، زیبایی و شور جنسی و در روم «ونوس» بوده، همچنین اسطوره آفرودیته هم به او نسبت داده شده‌است. آفرودیته جزو دوازده ایزد المپ‌نشین می‌باشد و گفته شده که او بخشایشگر زیبایی و جذب کنندهٔ جنسی بوده که بیشتر اوقات به صورت چهره‌ای با لبخند شیرین ترسیم شده‌است.
(برگرفته از ویکی‌پدیا)

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:

• تلفن:

• اینستاگرام:
rose_goldari@

• رویدادهای جاری:

آفرودیت الهه زیبایی ¦ نمایشگاه آثار رزیتا گلداری

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت