حسن محمدی زاده

Hassan Mohamadizadeh

 تخصص/مهارت:

نقاش، شاعر

 معرفی/ بیوگرافی:

حسن محمدی زاده (به انگلیسی: Hasan Mohamadizadeh) هنرمند ایرانی، متولد 2 دیماه 1359 در روستای طاقانک استان چهارمحال و بختیاری است.

آقای حسن محمدی‌زاده از هنرمندان نقاش کشور ایران است که دارای معلولیت جسمی می‌باشد. ایشان با دستان ناتوان و در عین حال ذهن توانمندی که دارد توانسته با غلبه بر ناتوانی جسمی آثاری زیبا و دلنشین را خلق نماید. ایشان متواضعانه خودش را هنرمند نمی‌نامد، اما آثاری که خلق می‌کند از آثار بسیاری از هنرمندان سالم، کم ندارد و شاید کمتر کسی باور کند که چنین آثار زیبا و منحصربفرد را یک شخص معلول جسمی آن‌هم با ناتوانی که در دستانش دارد خلق نموده است.
حسن محمدی زاده همچنین در هنر سرایندگی شعر نیز بصورت غیرتخصصی و آماتور فعالیت دارد.

آقای محمدی زاده دربارهٔ زندگینامه و فعالیت هنری خود گفته است:
«در دوم دی سال 1359 در روستای طاقانک استان چهارمحال و بختیاری متولد شدم و در سن هشت سالگی به علت درد پا و 24 آمپول پنی‌سیلین مفصل‌های بدنم کم تا زیاد خشک شدند و بطورکامل از پا افتادم، به همین خاطر خانه نشین شدم و حتی دیگه مدرسه هم نتوانستم بروم و فقط تا مقطع دوم ابتدایی تحصیل نمودم، سپس به هنر نقاشی روی آوردم و بدون استاد و کلاس رفتن بطور خودآموز هنر نقاشی را شروع کردم و ادامه دادم»

• آدرس:
استان چهارمحال و بختیاری/ شهرستان شهرکرد/ روستای بهرام آباد

• تلفن:
09136048729

• اینستاگرام:
hasan.mohamadezade

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نقاش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم