عیسی جباری ممقانی

Isa Jabbari Mamqani

عیسی جباری ممقانی

 تخصص/مهارت:

طراح و نقاش

 معرفی/ بیوگرافی:

عیسی جباری ممقانی (به انگلیسی: Isa Jabbari Mamqani) هنرمند ایرانی، متولد 1357 در تبریز استان آذربایجان است.

آقای عیسی جباری ممقانی، از هنرمندان سرشناس ایران می‌باشد.

عیسی جباری ممقانی نقاش و کیوریتور که شروع فعالیت حرفه ایی خود را در سال 1379 در تهران آغاز کرد و به عنوان مشاور هنری و مدیر اجرایی گالری آس و مشاور و مجری طرح (پیشبرد و ارائه) موسسه سکو از سال 95 تا کنون فعالیت دارد. از دیگر فعالیت‌های ممقانی میتوان به همکاری و تحریر بیش از 50 مقاله، متن و تحلیل برای مجله تخصصی تندیس، تهیه و تنظیم بیش از 30 مانیفست هنری به چاپ رسیده و طراحی و برگزاری پنل‌های سخنرانی و گفتگو با عناوینی در خصوص هنر و معماری اشاره کرد.

او همچنین مدیر و موسس آموزشگاه هنرهای تجسمی سولار از سال 84 تا کنون بوده است.

مشاور، کوردینیتور و کیوریت بیش از 20 نمایشگاه گروهی و انفرادی برای گالری‌های الهه،26، ایوان، ساربان، آرت تایم، ویستا، سایه، آس و طبیعت بیجان خانه هنرمندان و طراحی دوره‌های فرا آکادمیک(پیشبرد و ارائه) موسسه سکو را عهده دار بوده و برگزاری 8 نمایشگاه انفرادی در گالری‌های شیث، بهمن، الهه و ساربان را برپا کرده و همچنین در بیش از 40 نمایشگاه گروهی مشارکت داشته است.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

قابل توجه

قابل توجه: این صفحه بصورت بازنشر شده است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف، لطفاً درخواست خود را طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت توسط بخش تحریریه موردبررسی و اقدام مقتضی قرارگیرد.

بیوگرافی

★ lilit-chat

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت