سیاوش مظلومی پور

Siavash Mazloumipour

 تخصص/مهارت:

طراح و نقاش

 معرفی/ بیوگرافی:

سیاوش مظلومی پور (به انگلیسی: Siavash Mazloomi pour) هنرمند ایرانی، متولد 1331 در اصفهان است.

آقای سیاوش مظلومی پور، از هنرمندان سرشناس ایران می‌باشد.

تحصیلات
رشته معماری داخلی از دانشگاه هنر

بیوگرافی
سیاوش مظلومی پور نقاش و استاد دانشگاه می باشد. تاثیرات محیط لطیف و هنری زادگاهش از یک سو و علاقه ذاتیش به هنر و به وبژه به نقاشی از دیگر سوی باعث جذب او به دنیای نقاشی شد. او خود چنین می گوید: « ساعات متمادی رو به روی ویترین مغازه استاد یراوند نظاره گر تابلوها و نحوه کار استاد می ایستادم و بارها شد که حوصله پیرمرد سرمیرفت و دنبالم می کرد.»
مظلومی پور هنر نقاشی را به صورت تجربی و با ممارست فراوان آموخت. او در کنار حرفه ی نقاشی به آموزش، معماری داخلی، گرافیک و تصویرسازی مشفول بوده است و از چمله فعالیت‌های او تصویر سازی و طراحی بیش از 300 کتاب و جلد نوار بوده است. آثار آبرنگ سیاوش مظلومی پور تا کنون در 30 نمایشکاه داخلی و خارجی حضور پرفروغ داشته و موفق به کسب چندید لوح تقدیر و جایزه شده است.
مظلومی پور در 27 اسفندماه در تهران درگذشت.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان نقاش ایران» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نقاش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم