تبلیغات و معرفی در وب‌سایت گالری هنری لیلیت

تبلیغات

نمایش تبلیغ و معرفی مجموعه شما در لیلیت

پلتفرم لیلیت بزرگترین گالری هنری واقعیت‌مجازی در جهان، اولین و بزرگترین برگزارکنندهٔ نمایشگاه واقعیت مجازی در ایران، بزرگترین و پربازدیدترین پلتفرم هنری فارسی زبان در جهان با بیش از ۴۰ هزار بازدید در شبانه روز از سراسر ایران و جهان، بزرگترین رسانه و دانشنامه بیوگرافی هنرمندان ایران و مراکز فرهنگی هنریو قرار داشتن در صفحه نخست جستجوی گوگل، توانسته جایگاه ارزشمندی را برای معرفی اهالی هنر فراهم نماید

وب‌سایت گالری لیلیت با بسیاری از کلمات و عبارات عمومی هنری نظیر : روزنامه هنرنگارخانه – هنرمندان ایرانهنرمندان طراح و نقاشهنرمندان عکاسهنرمندان مجسمه سازنمایشگاه آثار هنریمعرفی هنرمندانهنرمندان تئاتر و سینماهنرمندان سینما و تلویزیون – هنرمندان خانمهنرمندان آقاهنرمندان معمارهنرمندان خطاط و خوشنویسهنرمندان تصویرگرهنرمندان صداپیشههنرمندان چهره پردازدانستنی های هنر و… ، در صفحه نخست نتایج موتور جستجوی گوگل Google قرار دارد و همین امر موجب خواهد شد مخاطبان بالقوه بسیاری، روزانه به این پایگاه مراجعه نمایند.

در گالری لیلیت مقابل چشمان هنردوستان و اهالی هنر خواهید بود

💎 ویژگی‌ها

🔶 طراحی اختصاصی بنر تبلیغ در ابعاد 360×360 پیکسل
🔶 نمایش در نوار تبلیغات بیش از ۲۰ هزار صفحه بخش‌های: مجله دانستنی‌های هنر، روزنامه هنر ، هنرآموز ویدیویی ، هنرملل، شنیدانه، می‌باشد. که بنر تبلیغات به مدت 1 ماه در بیش از 20000 صفحه دیده خواهد شد. 
🔶 طراحی اختصاصی کارت دیجیتالی و ثبت صفحه معرفی در بخش «هنرگردی و معرفی اهالی هنر» بدون محدودیت زمانی

📢 شیوه انجام کار

در صورت تمایل می‌توانید درخواست خود را از بخش تماس با ما با کارشناسان ما مطرح نمائید و پس از هماهنگی و برآورد هزینه، از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به پرداخت آنلاین نمائید، تا در اولین فرصت و کمترین زمان ممکن از خدمات گالری لیلیت برخوردار شوید.

برای تماس فوری با پشتیبانی گالری لیلیت می‌توانید با پشتیبانی تلگرام در تماس باشید.

جهت اطلاع از هزینه انجام خدمات به بخش تعرفه‌ها مراجعه فرمائید.

⚖️ قوانین

لغو سفارش:
امکان لغو سفارش و عودت وجه تا یک ساعت بعد از ثبت سفارش وجود دارد، اما بعد از گذشت یک ساعت عملیات طراحی و آماده‌سازی تبلیغات شما آغاز شده و امکان انصراف و برگرداندن وجه وجود نخواهد داشت! پس حتما قبل از درخواست از تصمیم خود مطمئن شوید و یا در کمتر از یک‌ساعت انصراف خود را اعلام نمائید تا مبلغ پرداختی شما نزدتان برگردانده شود.

مسئولیت:
لینک یا آدرس وب سایت‌های اعلام شده در تبلیغات، صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و گالری لیلیت هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای لینک‌ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده ندارد. لذا مسئولیت درج آگهی ها بر عهده آگهی دهنده می‌باشد و گالری لیلیت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها نخواهد داشت.

شئونات و موارد اخلاقی:
سفارش شما میبایست با قوانین و شعونات کشور در تضاد نباشد. به همین دلیل گالری لیلیت از پذیرش انجام سفارش نقاشی از تصاویری که با شئونات و اخلاقیات مغایرت داشته باشند معذور خواهد بود.

هنر زادهٔ عشق است و آنچه که بعد از ما می‌ماند هنر است. “هدف پلتفرم لیلیت کمک به این ماندگاریست”

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم