واسیلی ولادیمیروویچ پوکیرف | Vasili Vladimirovich Pukirev

گالری آثار هنری مشاهیر کلاسیک سنتی دیجیتالی طراحی فتوگرافی
ads نمایشگاه‌ها
اینستاگرام گالری لیلیت

واسیلی پوکیرف – Vasili Vladimirovich Pukirev

او در یک خانواده دهقانی در روسیه متولد شد و در ابتدا به نقاش آیکون در موگیلف مشغول به کار شد . با موفقیت، او توانست در دانشکده نقاشی، مجسمه سازی و معماری مسکو (MSPSA) ثبت نام کند، جایی که او از سال ۱۸۴۷ تا ۱۸۵۸ تحت نظر سرگئی زاریانکو و آپولون Mokritsky تحصیل کرد . پس از سال ۱۸۵۰، او گواهی دریافت کرد تا به عنوان یک معلم هنر در مدارس دولتی خدمت کند. در سال ۱۸۵۵ عنوان “هنرمند” به او اعطا شد و در سال ۱۸۵۸ “هنرمند آزاد” لقب گرفت.

در سال ۱۸۶۰، او به عنوان “آکادمیک” برای تاریخ و نقاشی پرتره تبدیل شد. او در یک آپارتمان در نزدیکی MSPSA مستقر شد و در سال ۱۸۷۳ آنجا تحصیل کرد. در سال ۱۸۶۲ و ۱۸۶۴ او توانست به خارج از کشور سفر کند تا «نمایش گالری های هنری» را تحت حمایت انجمن دوستداران هنر مسکو قرار دهد. در سال ۱۸۶۹ او با الکسیا سارراسوف همکاری کرد تا یک دوره نقاشی برای استفاده در مدارس دولتی آماده کند. علاوه بر نقاشی هایش، آیکون ها و تصاویر را برای آثار گوگول و تورگنف ایجاد کرد .
چهار سال بعد، او مجبور شد به دلیل ضعف سلامتی از تدریس کناره گیری کند و به سرعت از کار نیز افتاد. در سال ۱۸۷۹، هنرمندان همکار او مجبور شدند با هم برای او کمک هزینه ای برای امرار معاش در نظر بگیرند، این هنرمند ستودنی در سال ۱۸۹۰ در فقر و شرایطی تقریبا فراموش شده در تنهایی از دنیا رفت.

این هنرمند مشهور به کشیدن نقاشی های غم انگیزی از ازدواج اجباری دختران جوان برای وصلت با داماد پیر میباشد و بهترین نقاشی او که شناخته شده است “مراسم عروسی اجباری” نام دارد.

در این تابلوی بی نظیر پوکیرف خودش را در سمت راست تابلو (احتمالا به عنوان بهترین مرد در تصویر) به نقاشی کشیده است، که باعث می شود که داستان آن را یک قسمت از عشق گمشده در زندگی خود نشان دهد. در سال ۱۸۶۳، بر اساس این کار، او به عنوان استاد افتخاری در آکادمی هنرهای زیبای امپراطوری نامگذاری شد. این موضوع همچنین یک بحث گرم در مطبوعات ایجاد کرد.

در این بخش بهترین آثار این هنرمند در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

گردآوری: طاهره ترابی فراهانی

خرید اثر هنری زیبا کلاسیک قدیمی بهترین هنرمندان معروف و مشهور برترین آثار مدرن جدید شیک باکلاس گران قیمت دکوراسیون تزیینی تزئینات چشمگیر خرید دیوار فروش عید عیدانه عیدی هدیه تولد جشن منحصر به فرد آنتیک تابلو نقاشی و عکس قشنگ و خوشگل ارزان و با قیمت مناسب سفارش و ارسال به سراسر کشور استان تهران شهرستان ایران قاب چوبی و فلزی چراقدار و مدل نور اتاق خواب سالن پذیرایی هال راهرو رستوران آشپزخانه غذاخوری محوطه داخلی دیواری فروشگاه گالری نگارخانه نمایشگاه

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X