محیا مصطفوی

Mahya Mostafavi

تخصص:

طراح و نقاش

معرفی:

محیا مصطفوی (به انگلیسی: Mahya Mostafavi) هنرمند نقاش ایرانی، متولد 22 فروردین سال 1377 است.

خانم محیا مصطفوی دانش آموخته رشته حقوق، از کودکی علاقهٔ وافری به هنر نقاشی داشت و بدون هیچ استاد و کلاس آموزشی توانست به صورت خود آموز این هنر را فرا بگیرد.

او اما به دلیل اشتیاق زیاد به رشته حقوق، پا در دنیای وکالت و امور قضایی گذاشت. ایشان در طی تحصیلات خود هیچگاه هنر را رها نکرده و درکنار تمامی مشغله‌های روزمره توانسته جایگاهی ویژه برایش باز نماید و اوغات فراغت خود را به هنر زیبای نقاشی مشغول بوده و تاکنون نیز ادامه داده است.

محیا مصطفوی به خودآموخته بودن هنرش افتخار می‌کند و اینکه او بدون حتی کلاس آموزشی توانسته آثاری منحصر به فرد و نوآورانه خلق نماید، جای بسی تحسین دارد.

سبک آثار وی فانتزی مدرن و کوبیسم است و غالبا با تکنیک اکریلیک روی بوم انجام شده اند، که بیشتر به موضوع هویت انسان و زندگی می‌پردازد.

آثار این هنرمند بیشتر برای محیط‌هایی با دکوراسیون مدرن مناسب است و هر کدام از این آثار می‌تواند ساعت‌ها بینندگان را مجذوب به خود کند.

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:

• اینستاگرام:
art_by_mahya@

• رویدادهای جاری:

زندگی ¦ نمایشگاه آثار محیا مصطفوی

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت