جهت شنیدن کتاب صوتی «چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد» روی لینک اشاره نمائید

چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد

  • درباره
  • موارد مشابه

📻 کتاب صوتی:

چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد

چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد
چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد
چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم نام رمانی ایرانی به قلم زویا پیرزاد است که توسط نشر مرکز به چاپ رسیده است. این کتاب نخستین بار در سال ۱۳۸۰ منتشر شد و تا کنون صد شصت بار تجدید چاپ شده است. این کتاب تا کنون چند جایزه معتبر ادبی را در ایران به خود اختصاص داده است. جایزه ادبی یلدا، جایزه بهترین رمان سال بنیاد گلشیری و جایزه کتاب سال از جمله این جوایز است.

داستان در دهه 1340 در محله بوارده آبادان رخ می‌دهد. راوی این داستان, زنی ارمنی است به نام `کلاریس آیوازیان` که در این داستان، از روابط خانوادگی خویش، فرزندان دو قلو و دنیای عاطفی آنها و از همسایه‌هایی سخن می‌گوید که اینک در آبادان ـ در خانه‌های سازمانی ـ زندگی می‌کنند. تلاش برای انس گرفتن با محیط، بن مایه دیگر این داستان است. موضوع اصلی این داستان یکنواختی زندگی یک زن خانه دار و خستگی از این روند و دل بستن به مرد همسایه ای که فکر می کند دنیای بهتری برای او به ارمغان خواهد آورد، میباشد و در موازات آن گریزی زده می شود به اوضاع سیاسی آن موقع و تفکرات اجتماعی مردم آن سالها. این کتاب تا کنون چند جایزه معتبر ادبی را در ایران به خود اختصاص داده است. جایزه ادبی یلدا، جایزه بهترین رمان سال بنیاد گلشیری و جایزه کتاب سال از جمله این جوایز است.

با صدای: شاپرک شیرازی
منبع: شنوتو

*️⃣ جهت پخش بهتر “چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد

1️⃣ درصورت استفاده از فیلترشکن/پروکسی روی دستگاه خود، آن را غیرفعال کنید!

2️⃣ درصورت وجود هرگونه مشکل در پخش، لطفاً از طریق [پیام‌گیر گوشه چپ صفحه] ، مورد را به ما اطلاع دهید.

تگهای سئو: دانلود رایگان چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد – پخش آنلاین چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد – تماشای رایگان چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد – ویدیوی فیلم چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد – چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد نسخه بدون سانسور شده – چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد با زیرنویس چسبیده – چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد با دوبله فارسی اصلی – چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد با کیفیت hd اچ دی – چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد با کیفیت خوب – چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد کم حجم مخصوص موبایل – دانلود سریع چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد برای تلفن همراه دسکتاپ ویندوز و تبلت – لینک دانلود چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد – فیلم چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد ورژن قدیمی و جدید سال – تماشای آسان و بازدید مجانی ویدیوی فیلم و انیمیشن چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد – در اتوبوس و مسافرت – پیش نمایش تریلر آنونس چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد – نمایش خانگی – دیدن چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم – قسمت 14 و 15 ~زویا‌پیرزاد در اوقات فراغت

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت

error: هشدار ⚠️ محتوا محافظت می‌شود