• درباره
  • موارد مشابه

📻 کتاب صوتی:

عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه

عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه
عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه
دکتر عبد الحسین زرین کوب»، در 27 اسفند ماه سال 1301 ش، در شهرستان بروجرد به دنیا آمد و در خانواده‌ای اهل علم و ورع تربیت یافت. دوران ابتدایی را در سال 1307 ش، در بروجرد از مدرسه «کمال» آغاز کرد و دوره متوسطه را در مدرسه «اعتضاد» ادامه داد. در کنار تحصیل در مدارس جدید، با ترغیب پدرش هم زمان به تحصیل علوم دینی در « حوزه علمیه بحر العلوم » پرداخت.

در سال 1319، تحصیلات دبیرستانی را در رشته ادبی به پایان برد. در سال 1324 در رشته ادبیات دانشگاه تهران با رتبه اول پذیرفته شد و در سال 1327 به عنوان دانشجوی رتبه اول، فارغ التحصیل شد و یک سال بعد، دکترای ادبیات فارسی را در همان دانشگاه آغاز نمود. در سال 1334، تحصیلات دانشگاهی خود را با رساله‌ای با عنوان نقد الشعر، تاریخ و اصول آن به پایان برد. در سال 1335، به عنوان دانشیار دانشکده علوم معقول و منقول به تدریس تاریخ اسلام ، تاریخ کلام و مجادلات فرق، تاریخ ادیان ، تاریخ علوم و تاریخ تصوف اسلامی مشغول شد.

با صدای: پیمان رشادی
منبع: شنوتو

تگهای سئو: دانلود رایگان عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه – پخش آنلاین عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه – تماشای رایگان عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه – ویدیوی فیلم عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه – عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه نسخه بدون سانسور شده – عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه با زیرنویس چسبیده – عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه با دوبله فارسی اصلی – عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه با کیفیت hd اچ دی – عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه با کیفیت خوب – عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه کم حجم مخصوص موبایل – دانلود سریع عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه برای تلفن همراه دسکتاپ ویندوز و تبلت – لینک دانلود عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه – فیلم عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه ورژن قدیمی و جدید سال – تماشای آسان و بازدید مجانی ویدیوی فیلم و انیمیشن عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه – در اتوبوس و مسافرت – پیش نمایش تریلر آنونس عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه – نمایش خانگی – دیدن عبدالحسین زرین‌کوب ~زندگینامه در اوقات فراغت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن، لیلیت را در دستگاه همراه خود داشته باشید و سرگرم شوید…