• درباره
  • موارد مشابه

📻 کتاب صوتی:

قیدار ~رضا‌امیرخانی

قیدار ~رضا‌امیرخانی
قیدار ~رضا‌امیرخانی
کتاب قیدار نوشته رضا امیرخانی از نشر افق را در بحبوحه سال ‌های دانشجویی ‌ام خوانده بودم، اما بعد از این همه سال دوباره هوس خواندن آن را کردم. با اینکه در تمام این سال‌ها دیدگاهم نسبت به زندگی تغییر کرده بود، ولی در جستجوی جوانمردی گم شده این روزها بودم. مردانگی و مرام در نظرم نه فقط کمک به دیگران، بلکه بیشتر کمک به خود خلاصه می ‌شود. با اینکه این کتاب به دنبال تعریف جدیدی از مردانگی جامعه امروز ماست، اما آن را از قبل تعریف شده یافتم.

امیرخانی سعی در ایجاد الگوسازی شخصیتی دارد، ولی خود به خوبی می ‌داند که قهرمانش نه تنها انسانی جدیدی نیست، بلکه او دقیقاً همان شمایل آشنای پیامبران دینی را دارد. با اینکه در ظاهر داستان شخصیت اصلی در پی رویدادهایی که برایش رخ می ‌دهد، به بینشی جدید دست می ‌یابد، ولی بینش او بیشتر شبیه لوطی ‌های بالا شهری است که خود را به ارزش‌ های حاکم بر طبقه متوسط می ‌چسباند. با این حال، امیر خانی در پرداخت این مورد بسیار هوشمندانه برخورد می ‌کند. با اینکه من در پایان کتاب، توجهم به این اخلاقیات کتاب متمرکز نشد، ولی بیش از همه، غرق در روایت قصه‌ گویی بسیار روان و گیرای او بودم.

نشر افق/ با صدای: پیمان رشادی
منبع: شنوتو

تگهای سئو: دانلود رایگان قیدار ~رضا‌امیرخانی – پخش آنلاین قیدار ~رضا‌امیرخانی – تماشای رایگان قیدار ~رضا‌امیرخانی – ویدیوی فیلم قیدار ~رضا‌امیرخانی – قیدار ~رضا‌امیرخانی نسخه بدون سانسور شده – قیدار ~رضا‌امیرخانی با زیرنویس چسبیده – قیدار ~رضا‌امیرخانی با دوبله فارسی اصلی – قیدار ~رضا‌امیرخانی با کیفیت hd اچ دی – قیدار ~رضا‌امیرخانی با کیفیت خوب – قیدار ~رضا‌امیرخانی کم حجم مخصوص موبایل – دانلود سریع قیدار ~رضا‌امیرخانی برای تلفن همراه دسکتاپ ویندوز و تبلت – لینک دانلود قیدار ~رضا‌امیرخانی – فیلم قیدار ~رضا‌امیرخانی ورژن قدیمی و جدید سال – تماشای آسان و بازدید مجانی ویدیوی فیلم و انیمیشن قیدار ~رضا‌امیرخانی – در اتوبوس و مسافرت – پیش نمایش تریلر آنونس قیدار ~رضا‌امیرخانی – نمایش خانگی – دیدن قیدار ~رضا‌امیرخانی در اوقات فراغت

اَپ لیلیت

با دانلود و نصب اپلیکیشن ؛
لیلیت را همراه خود داشته باشید


برنامه‌ای ایمن و بهینه
سایز فایل: 1 مگابایت
آخرین آپدیت: 18 اسفند