• درباره
  • موارد مشابه

📻 کتاب صوتی:

دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز

دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز
دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز
قسمت دوم از داستان دختری که رهایش کردی اثر نویسنده مشهور ججو مویز ، داستان کتاب دختری که رهایش کردی نوشتۀ جوجو مویز، درباره یک نقاشی مربوط به دوران جنگ جهانی اول است. این اثر دو زندگی، دو انسان، دو کشور و دو سرنوشت را به هم ربط داده است. جوجو مویز در کتاب دختری که رهایش کردی (The Girl You left Behind) به گونه‌ای زیبا و نوآورانه داستان خود را که به صورت موازی در دو زمان متفاوت با بازه زمانی 100 ساله روایت می‌کند. رمان دختری که رهایش کردی از سال 1916، یعنی اواسط جنگ جهانی اول، شروع می‌شود. در شهر کوچکی از شهر‌های فرانسه، به نام پرون (Peronne)، که توسط سربازان منفعت طلب آلمانی اشغال شده است. سرباز‌هایی که هر چیز با ارزشی از شهر که البته شامل غذاها نیز می‌شد، را به تصاحب خود درآوردند و با وجود اینکه مردم شهر گرسنگی می‌کشیدند، آلمان‌ها بیشتر و بیشتر می‌خواستند. این کتاب داستانی درباره دو زن با برخی ویژگی‌های مشابه است؛ یکی از آن‌ها به نام سوفی در زمان اشغال فرانسه مجبور است تا از خانواده‌اش در نبود شوهر در مقابل نازی‌ها محافظت نماید و دیگری به نام لیو که در لندن زندگی می‌کند. شوهر لیو قبل از فوت به وی یک تابلو نقاشی با نمایی از یک زن هدیه می‌دهد که مربوط به یک قرن قبل می‌باشد و در جریان جنگ از فرانسه به انگلستان منتقل شده است. جسارت و شجاعت و جنگیدن برای ارزش‌های خود، صفاتی هستند که در رمان دختری که رهایش کردی خوب و پسندیده تلقی می‌شوند و جوجو مویز (Jojo Moyes) نشان می‌دهد که چگونه قهرمانان داستان با اتکا به این صفات به اهداف خودشان دست می‌یابند و چگونه در حالی که امیدشان را از دست دادند از جنگیدن دست بر نداشته و همچنان تلاش می‌کنند.

در بخشی از کتاب دختری که رهایش کردی می‌خوانیم: لیو گیج شده بود. مدت‌هاى طولانى، سوفى را از نجات‌یافتگان دانسته بود، حالت پیروزمندانه صورتش، علاقه شوهرش به او روى صورتش نقش بسته بود. تلاش کرد تصویر سوفى خودش را کنار تصویر این زن مطرود بگذارد که هیچ‌کس دوستش نداشت. جهانى درد در نفس خسته و طولانى پیرمرد بود. لیو ناگهان از اینکه او را مجبور کرده دوباره این صحنه را ببیند احساس گناه کرد. گفت: «متأسفم.» و نمى‌دانست دیگر چه باید بگوید. حالا فهمیده بود که از اینجا چیزى دستگیرشان نخواهد شد. تعجبى نداشت که چرا پل مک کافرتى زحمت اینجا آمدن را به خودش نداده بود. سکوت طولانى شد. مو پنهانى یک ماکارون خورد. وقتى لیو نگاهش را بالا آورد، فیلیپ بست به او زل زده بود. «از اینکه ما رو دیدید ممنونم، موسیو.» دستى به بازوى او زد. «برام سخته زنى رو که توصیف کردید به زنى که مى‌بینم ارتباط بدم. من… پرتره‌اش رو دارم. همیشه عاشقش بودم.»

با صدای: پیمان رشادی
منبع: شنوتو

تگهای سئو: دانلود رایگان دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز – پخش آنلاین دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز – تماشای رایگان دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز – ویدیوی فیلم دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز – دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز نسخه بدون سانسور شده – دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز با زیرنویس چسبیده – دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز با دوبله فارسی اصلی – دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز با کیفیت hd اچ دی – دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز با کیفیت خوب – دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز کم حجم مخصوص موبایل – دانلود سریع دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز برای تلفن همراه دسکتاپ ویندوز و تبلت – لینک دانلود دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز – فیلم دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز ورژن قدیمی و جدید سال – تماشای آسان و بازدید مجانی ویدیوی فیلم و انیمیشن دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز – در اتوبوس و مسافرت – پیش نمایش تریلر آنونس دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز – نمایش خانگی – دیدن دختری که رهایش کردی، بخش2 ~جُجو‌مُویز در اوقات فراغت

اَپ لیلیت

با دانلود و نصب اپلیکیشن ؛
لیلیت را همراه خود داشته باشید


برنامه‌ای ایمن و بهینه
سایز فایل: 1 مگابایت
آخرین آپدیت: 18 اسفند