• درباره
  • موارد مشابه

📻 کتاب صوتی:

خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی

خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی
خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی
یکی از برجسته‌ترین مشخصه‌های ذهن ما انسان‌ها این است که فهم بسیار اندکی از آن داریم. با این که به تعبیری در وجود خودمان سکونت داریم، غالباً فقط موفق می‌شویم از بخشی از وجود خودمان سر در بیاوریم. حتی گاه فهم دینامیک‌های سیاره‌ای در فضا برایمان ساده‌تر از درک سازوکاری است که در اعماق مغزمان در کار است.

هرگاه دچار از خودبی‌خبری باشیم معمولاً به سرگردانی و آشفتگی نیز مبتلا می‌شویم: برخی روزها کج‌خلق یا غمگینیم، بی آنکه اصلاً دلیلش را بدانیم، یا چه بسا احساس کنیم در شغلمان دچار سردرگمی شده‌ایم، اما نتوانیم چیزی بیش از این بگوییم که می‌خواهیم «کاری خلاقانه‌تر بکنیم» یا «کاری بکنیم که باعث شود جهان جای بهتری شود»؛ طرح‌ها و نقشه‌هایی که آنقدر مبهم‌اند که هنگام مواجهه با برنامه‌های اصولیِ دیگران، دچار احساس ضعف و آسیب‌پذیری می‌شویم. این کتاب کمک می‌کند خودتان را بشناسید به وال‌های مهم ذهنی‌تان پاسخ دهید.

با صدای: پیمان رشادی
منبع: شنوتو

تگهای سئو: دانلود رایگان خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی – پخش آنلاین خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی – تماشای رایگان خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی – ویدیوی فیلم خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی – خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی نسخه بدون سانسور شده – خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی با زیرنویس چسبیده – خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی با دوبله فارسی اصلی – خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی با کیفیت hd اچ دی – خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی با کیفیت خوب – خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی کم حجم مخصوص موبایل – دانلود سریع خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی برای تلفن همراه دسکتاپ ویندوز و تبلت – لینک دانلود خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی – فیلم خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی ورژن قدیمی و جدید سال – تماشای آسان و بازدید مجانی ویدیوی فیلم و انیمیشن خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی – در اتوبوس و مسافرت – پیش نمایش تریلر آنونس خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی – نمایش خانگی – دیدن خودشناسی از آلن دوباتن ~دانشی در اوقات فراغت

اَپ لیلیت

با دانلود و نصب اپلیکیشن ؛
لیلیت را همراه خود داشته باشید


برنامه‌ای ایمن و بهینه
سایز فایل: 1 مگابایت
آخرین آپدیت: 18 اسفند

error: هشدار ⚠️ محتوا محافظت می‌شود