• درباره
  • موارد مشابه

📻 کتاب صوتی:

افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی

افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی
افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی
کتاب افکار بارز (درس‌هایی برای زندگی روزمره) شما را با افکار و اندیشه‌های بروس لی آشنا می‌کند و به این حقیقت پی می‌برید که شهرت و محبوبیت ماندگار این هنرمند بزرگ تنها به خاطر استعدادش در هنرهای رزمی نیست بلکه به افکار، اندیشه‌ها و سبک زندگی او نیز بازمی‌گردد.

بروسلی به عنوان یک هنرپیشه رزمی بسیار مشهور است، اما او درام و فلسفه آسیایی و غربی را نیز در طول زندگی و البته زمانی که در دانشگاه واشینگتن بود خوانده بود. او سطح مطالعه بالایی داشت و یک کتابخانه گسترده از متون فلسفی و البته موضوعات هنرهای رزمی داشت. او معتقد بود که هر دانشی سرانجام به خودآگاهی خواهد انجامید و گفته بود که شیوه انتخابی او برای شناخت خودش هنرهای رزمی بوده. تسلطهای او شامل تائوئیسم، جیدوئیسم، بودائیسم بودند. از طرف دیگر، فلسفه لی به شدت در تضاد با جهان‌بینی محافظه کار مورد حمایت کنفسیوس‌گرایی بود. جان لیتل عنوان می‌کند که لی یک آتئیست (خداناباور) بود. زمانی که در سال ۱۹۷۲ دربارهٔ وابستگی مذهبی از او پرسیده شد، پاسخ داد «هیچ کس». همچنین از او پرسیده شد که آیا به خدا اعتقاد دارد و پاسخ داد «کاملاً صریح بگویم،من اینگونه نیستم». در کنار هنرهای رزمی و فلسفه که روی جنبه فیزیکی و آگاهی فردی برای صداقت و اصول تمرکز دارند، لی اشعاری نیز سرود که احساس او صحنه‌ای از زندگی او را به‌طور جامع منعکس می‌کرد. پدر بروس لی هوی چون یک ستاره مشهور اپرای کانتون بود؛ لذا بروس لی از طریق پدرش وارد سینما شد و وقتی کودک بود در چند فیلم سیاه و سفید کوتاه بازی کرد. لی اولین نقشش را به عنوان نوزاد در کالسکه بازی کرد. وقتی که او ۱۸ سال داشت ۱۲ فیلم بازی کرده بود. در ۱۹۵۹–۱۹۶۴ در ایالات متحده بروس لی سودای بازی کردن در فیلمها را از سر به در کرده و هنرهای رزمی را پیگیری کرد.

با صدای: پیمان رشادی
منبع: شنوتو

تگهای سئو: دانلود رایگان افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی – پخش آنلاین افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی – تماشای رایگان افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی – ویدیوی فیلم افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی – افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی نسخه بدون سانسور شده – افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی با زیرنویس چسبیده – افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی با دوبله فارسی اصلی – افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی با کیفیت hd اچ دی – افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی با کیفیت خوب – افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی کم حجم مخصوص موبایل – دانلود سریع افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی برای تلفن همراه دسکتاپ ویندوز و تبلت – لینک دانلود افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی – فیلم افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی ورژن قدیمی و جدید سال – تماشای آسان و بازدید مجانی ویدیوی فیلم و انیمیشن افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی – در اتوبوس و مسافرت – پیش نمایش تریلر آنونس افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی – نمایش خانگی – دیدن افکار بارز و درس‌هایی برای زندگی روزمره ~دانشی در اوقات فراغت

اَپ لیلیت

با دانلود و نصب اپلیکیشن ؛
لیلیت را همراه خود داشته باشید


برنامه‌ای ایمن و بهینه
سایز فایل: 1 مگابایت
آخرین آپدیت: 18 اسفند